Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Wyspa Paradise VIP (Grill na łodzi)

Wyspa Paradise – w Hurghadzie nie bez powodu została nazwana właśnie w ten sposób. Ta eksluzywna plaża na wyspie Giftun jest prawdziwym rajem na ziemi. Piaszczysta plaża, turkusowa woda, palmowe parasole, a do tego piękne egipskie słońce. Bardzo łatwo przychodzi nam tutaj zapomnieć o całym świecie. Relax i mnóstwo atrakcji czeka na Was! Około 8 – 9 rano kierowca odbiera turystów z hotelu i zawozi do portu, z którego wypływamy na wycieczkę na Wyspę Paradise. W programie mamy dwie przerwy na snurkowanie przy rafach koralowych, każda z nich trwa około 40 -50 minut abyście mogli zobaczyć rybkę Nemo 🙂 oraz wiele innych cudownych morskich stworzeń, zdarzają się także żółwie morskie. Przejażdżkę dmuchanym bananem i kanapą oraz pobyt na Wyspie Paradise. Na plaży spędzamy 1.5-2 godziny, leżymy pod palmowymi parasolami, opalamy się, szalejemy na wodnych dmuchawcach i robimy wspaniałe zdjęcia. Plaża ma mnóstwo ciekawych rzeczy dzięki którym zdjęcia będą rewelacyjne. Obecnie na Paradise jest też huśtawka tak jak na Orange. Na wyspie znajduje się bezpłatna toaleta oraz bar serwujący napoje dodatkowo płatny. W cenie wycieczki jest też masaż na statku. Kolejność atrakcji zmieniamy zależnie od dnia. Staramy się w taki sposób rozplanować kolejne elementy by nasi turyści byli zachwyceni wycieczką.
W trakcie rejsu dostępne są maski i rurki do snurkowania przy rafach, oraz płetwy. Jeżeli macie swój sprzęt do snurkowania warto zabrać go na rejs. Ponadto w cenie wycieczki na statku są zimne napoje(cola, sprite, fanta ,woda mineralna), a także kawa z mlekiem lub czarna oraz herbata. Lunch na statku jest bardzo urozmaicony więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Oferowane są 4 rodzaje sałatek, makaron, ryż, frytki, kurczak, ryba a także owoce morza. Nie musicie martwić się też o krem z êltrem do opalania, wszystko to zagwarantowane jest w cenie wycieczki. Na rejsie na wyspę Paradise jest możliwość nurkowania z butlą za dopłatą 10$ od osoby za jedno zejście z instrukorem. Dodatkowo płatne są napiwki, bar na wyspie, nurkowanie z instruktorem, zdjęcia i êlmy kupione od fotografa na statku, napoje chipsy i lody w “wodnym supermarkecie” oraz transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh,Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki sprawi ,że Twój dzień będzie pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć rajskiej wyspy

Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące rajskiej wycieczki

Jaka jest cena wycieczki na rajską wyspę dla dzieci?

Dzieci do 6 roku życia nie płacą nic,dzieci w wieku 6-12 lat płacą połowę ceny.

Wyspa Paradise Hurghada – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli.

Czy na pokład statku mogę zabrać wózek dziecięcy?

Oczywiście. Prosimy jednak zgłosić, że planujesz zabrać wózek.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli w Hurghadzie odbieramy między 8:30 a 9:30. Powrót z rejsu na Wyspę Paradise około 18-19. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy na bieżąco.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Wyspa Paradise Hurghada – Info

Chociaż nazwa wycieczki to Paradise Island, tak naprawdę raj nie jest wyspą. Jest to wydzielona część wyspy Giftun z zagospodarowaną plażą.

Czy można snurkować na wyspie Paradise?

Tak oczywiście.Nie spodziewajcie się wielkiej rafy i tysiąca kolorowych ryb,ale pod wodą można zobaczyć kilka ciekawych gatunków.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Więcej wycieczek fakultatywnych z Hurghady

Red Sea World Travel - wycieczki z Hurghady

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ