Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Orange Bay VIP (Grill na łodzi)

Orange Bay – Rejs na Wyspę Orange w Hurghadzie, z dwiema, około 40-50 minutowymi, przerwami na snurkowanie z łodzi oraz 1.5-2 godzinnym pobytem na plaży Orange Bay na wyspie Giftun .Przygoda zaczyna się około 8-9 rano, kierowca zabiera Was z hotelu i zawozi do portu ,z którego wypływamy na Orange Bay W cenie wycieczki jest przejażdżka bananem, kanapą oraz urozmaicony obiad na statku ,aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Do wyboru są 4 rodzaje sałatek, ryż, makaron, frytki, kurczak ,ryba, a także owoce morza. Podczas rejsu na łodzi dostępne są zimne napoje (cola, fanta, sprite, woda mineralna) oraz napoje ciepłe kawa z mlekiem lub czarna i herbata.Nie musicie martwić się o krem do opalania z êltrem, to wszystko zagwarantowane jest w cenie rejsu. Idealna okazja do snurkowania w pięknej lazurowej wodzie oraz podziwiania podwodnego świata. Osoby, które nie potraêą pływać mogą wejść do morza w kamizelkach ratunkowych, bądź opalać się podczas rejsu czy już na samej wyspie. Sprzęt do snurkowania dostępny jest na łodzi ,ale jeśli posiadacie swój warto zabrać go ze sobą. Orange Bay słynie z huśtawki w morzu na której można zrobić piękne zdjęcia. Obecnie na Orange jest też hamak. Znajdują się także stoliki z krzesełkami w wodzie. Na plaży znajduje się bezpłatna toaleta oraz bary serwujące napoje dodatkowo płatne .Orange Bay ma bardzo płytką wodę przy brzegu ok 30-40 cm, aby zanurzyć się w lazurowej wodzie trzeba przejść w głąb morza ok 30 metrów. Dodatkowo płatne są napiwki, bar na wyspie,zdjęcia8/êlmy kupione od fotografa na statku,napoje, chipsy, lody kupione w “wodnym supermarkecie”, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh,Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Wam relax i egipską opaleniznę (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Orange Bay

Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące Orange Bay

Jaka jest cena wycieczki do Orange Bay z Hurghady dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Wyspa Orange Bay – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli. Na Wyspę Orange nie można wnosić żadnych posiłków ani napojów. Na wyspie znajduje się dodatkowy bar, więc torby i plecaki są sprawdzane przy wejściu na wyspę. Możesz przynieść tylko małą butelkę wody.

Jakim statkiem płyniemy na wyspę Orange Bay?

Zawsze jest to co najmniej statek piętrowy. Na dolnym pokładzie znajduje się salon, w którym wystawiane są posiłki podczas obiadu, platforma, z której wskakujemy do wody (lub wchodzimy po schodach) oraz toalety. Na górnym pokładzie znajdują się sofy. Na górnym pokładzie znajdują się miejsca zacienione i słoneczne. Czasami pływamy też statkiem, który posiada dodatkowy trzeci pokład, na którym można się opalać.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli w Hurghadzie odbieramy między 8:30 a 9:30. Powrót z rejsu na Wyspę Orange około 18-19. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy na bieżąco.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Rejs na Wyspę Orange odbywa się codziennie w języku angielskim. Prosimy o kontakt w celu umówienia dnia wyjazdu w języku polskim w dogodnym terminie.

Czy Orange Bay jest w remoncie?

To najpopularniejsze ostatnio pytanie naszych turystów. Faktem jest, że Orange Bay Beach jest stale ulepszana. Dlatego wciąż są miejsca, które są w budowie, do których nie można wejść itp. Odpoczywając na wyspie nie odczuwasz żadnych niedogodności. Bez problemu można korzystać z puf pod parasolami, płatnego baru, huśtawek, hamaków i toalet. Ta działająca od lat część wyspy jest dostępna dla turystów i nie ma wrażenia, że wyspa w ogóle jest poddawana renowacji.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Więcej wycieczek fakultatywnych z Hurghady

Red Sea World Travel - wycieczki z Hurghady

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ