Wycieczka do Marsa Mubarak z Port Ghalib

Wycieczka do Marsa Mubarak z Port Ghalib

Wycieczka do Marsa Mubarak z Port Ghalib– Marsa Mubarak została uznana za jedno z najlepszych miejsc do nurkowania i nurkowania. Nie przegap szansy na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie w tym cudownym miejscu. Odkryj piękno natury pływając z żółwiami i dugongami (krowami morskimi) na rejsie do Zatoki Marsa Mubarak! Nie ma nic wspanialszego niż możliwość obcowania ze zwierzętami w naturalnym środowisku. Obserwowanie żółwi i dugongów płynących czasem zaledwie kilkadziesiąt centymetrów od Ciebie jest niezapomnianym przeżyciem

Wycieczka do Marsa Mubarak obejmuje dwie przerwy na snorkeling lub nurkowanie przy rafie oraz wypłynięcie z dużego statku pontonem na spotkanie żółwi i dugongów. Na statku dostępny jest sprzęt do snorkelingu / nurkowania, oraz kamizelki ratunkowe.

Rejs zaczyna się około 9:00 rano i trwa mniej więcej do 16:00.

W cenie transfer z hotelu, napoje bezalkoholowe na statku, obiad, sprzęt do snurkowania.

Na rejsie do Marsa Mubarak jest możliwość nurkowania z butlą za dopłatą. Rejs z jednym zejściem na nurkowanie dla początkujących tzw. intro kosztuje 60$ od osoby, a dwa zejścia nurkowania intro 80$ od osoby. Każde zejście pod wodę trwa około 25 minut. Na nurkowanie nie ma zniżek dla dzieci. Jeżeli macie certyfikaty nurkowowe i interesuje Was daily dive, cena rejsu z dwoma nurkowaniami to 85$, sprzęt dla certyfikowanych nurków jest dodatkowo płatny 20$ (jeśli nie macie swojego sprzętu), komputer nurkowy dodatkowo płatny 10$.

Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci piękne wspomnienia. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Marsa Mubarak

Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam
Wycieczka do Marsa Mubarak z Port Ghalib
Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam
Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące Marsa Mubarak

Jaka jest cena wycieczki na Pytania i odpowiedzi dotyczące Marsa Mubarak dla dzieci?

Dzieci do 6 roku życia nie płacą nic,dzieci w wieku 6-12 lat płacą połowę ceny.

Marsa Mubarak – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli.

Czy na pokład statku mogę zabrać wózek dziecięcy?

Oczywiście. Prosimy jednak zgłosić, że planujesz zabrać wózek.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli w Hurghadzie odbieramy między 8:30 a 9:30. Powrót z rejsu na Marsa Mubarak około 18-19. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy na bieżąco.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Czy można snurkować na Marsa Mubarak?

Tak oczywiście.Nie spodziewajcie się wielkiej rafy i tysiąca kolorowych ryb,ale pod wodą można zobaczyć kilka ciekawych gatunków.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Więcej wycieczek fakultatywnych z Marsa Alam

Red Sea World Travel - wycieczki z Marsa Alam

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ