Quad safari rano z Hurghada

Wycieczka do Luksoru z Marsa Alam

Wycieczka do Luksoru z Marsa Alam– Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady zaczyna się od wizyty w świątyni Karnak, największym miejscu kultu jakie kiedykolwiek zbudowano. Jej starożytna nazwa ipet-isut oznacza „miejsce najświętsze”. Kompleks świątynny został zbudowany w ciągu 2000 lat przez pokolenia faraonów. Wielka Sala hypostylowa jest niesamowitym lasem filarów.

Po lunchu w restauracji na Nilu, odbędzie się wycieczka do zachodniego brzegu tej wspaniałej rzeki, aby odwiedzić dwa olbrzymie posągi Amenhotepa III „Kolosy Memnona”. Będzie można odwiedzić również wielką świątynię Hatszepsut. Ta imponująca świątynia poświęcona Królowej Hatszepsut, jedynemu żeńskiemu faraonie w starożytnym Egipcie, wyrasta z pustynnej równiny w szeregi tarasów i miragów. Potem zabiorę was do obejrzenia warsztatów alabastrowych, gdzie Egipcjanie ręcznie produkują swoje produkty sklepowe. Pod koniec wycieczki odwieziemy Cię do hotelu w Marsa Alam.

Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci dzień pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Wycieczki z Marsa Alam do Luksoru

Quad safari rano z Hurghada
Quad safari rano z Hurghada
Quad safari rano z Hurghada
Quad safari rano z Hurghada

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki z Marsa Alam do Luksoru

Jak zarezerwować wycieczkę do Luksoru z Marsa Alam?

By zarezerwować wycieczkę do Luxoru należy przesłać 1. nazwę hotelu, 2. numer pokoju, 3. imiona i nazwiska wszystkich uczestników, 4. datę przylotu, 5. datę wylotu 6. nazwę biura podróży z którym przylecieliscie, 7. zdjęcie pierwszej strony paszportów, 8. zdjęcie wizy.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Jeździmy do Luksoru w każdy wtorek, czwartek i niedzielę.

Wycieczka do Luksoru z Marsa Alam – o czym warto pamiętać?

Wycieczka do Luksoru to całodniowa wycieczka, a obiad będzie gwarantowany. Dzień przed wyjazdem warto zgłosić w recepcji hotelu, że wybieracie się na wycieczkę i chcieliby Państwo zamówić śniadanie na wynos tzw. breakfast box.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Odbieramy z hoteli w Marsa Alam w godzinach od 1 do 2:40. Powrót z Luksoru po 23:00. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy po podaniu nazwy hotelu.

Jaka jest cena wycieczki do Luksoru dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Więcej wycieczek fakultatywnych z Marsa Alam

Red Sea World Travel - wycieczki z Marsa Alam

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ