Quad safari rano z Hurghada

Wycieczka do Luksoru- Hatszepsut

Wycieczka do Luksoru Hatszepsut – Wycieczka do Doliny Królów z Marsa Alam zaczyna się od wizyty w świątyni Karnak, największym miejscu kultu jakie kiedykolwiek zbudowano. Jej starożytna nazwa ipet-isut oznacza „miejsce najświętsze”. Kompleks świątynny został zbudowany w ciągu 2000 lat przez pokolenia faraonów. Wielka Sala hypostylowa jest niesamowitym lasem filarów. Po lunchu w restauracji na Nilu, odbędzie się wycieczka do zachodniego brzegu tej wspaniałej rzeki, aby odwiedzić dwa olbrzymie posągi Amenhotepa III „Kolosy Memnona”. Następnie udacie się do Doliny Królów. W tej starożytnej nerkopolii będziecie mogli (w cenie wycieczki) wejść do środka trzech grobowców. Będzie można odwiedzić również wielką świątynię Hatszepsut. Ta imponująca świątynia poświęcona Królowej Hatszepsut, jedynemu żeńskiemu faraonowi w starożytnym Egipcie, wyrasta z pustynnej równiny w szeregi tarasów i miragów. Potem zabierzemy was do obejrzenia warsztatów alabastrowych, gdzie Egipcjanie ręcznie produkują swoje produkty sklepowe.
Dodatkowo płatne są napoje, napiwki, rejs na wyspę bananową $12 za osobę
Pod koniec wycieczki odwieziemy Was do hotelu w Marsa Alam.

Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci dzień pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Doliny Królów i świątyni Hatszepsut

Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki do Doliny Królów z Marsa Alam

Jak zarezerwować wycieczkę do Doliny Królów z Marsa Alam?

Aby zarezerwować wycieczkę do Doliny Królów prosimy o przesłanie: 1. nazwa hotelu, 2. numer pokoju, 3. imiona i nazwiska wszystkich uczestników, 4. data przyjazdu, 5. data wyjazdu 6. nazwa biura podróży z którym przyjechałeś, 7. zdjęcie pierwszej strony paszportów, 8. zdjęcie wizy

W jakie dni odbywa się wycieczka?

W każdą niedzielę, wtorek i czwartek, w przypadku wycieczek prywatnych codziennie.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatność jest podczas wycieczki, po wejściu do autokaru. Płaci się pilotowi, który jedzie z Wami autokarem.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Odbieramy z hoteli w Marsa Alam w godzinach od 1 do 2:40. Powrót z Luksoru po 23:00. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy po podaniu nazwy hotelu.

Jaka jest cena wycieczki do Luksoru z Doliną Królów dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady – czy warto?

Podobnie jak w przypadku wycieczki do Kairu tak i ta wycieczka jest związana z kilkugodzinną podróżą autobusem. Dlatego też przed kupieniem wycieczki do Luksoru (czy do Kairu) turyści pytają czy aby na pewno warto się męczyć. Zazwyczaj jednak się decydują, jadą i wracają wyczerpani, ale niesamowicie zadowoleni. Większości z nich Luksor podoba się dużo bardziej niż Kair.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Red Sea World Travel - Wycieczka do Luksoru- Hatszepsut

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ