Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Sharm El Naga

Sharm El Naga Snorkeling w Sharm El Naga z Hurghady to okazja do zobaczenia kolorowych, żywych raf przy plaży. Nie trzeba nigdzie płynąć statkiem. Można wchodzić do wody kiedy tylko macie na to ochotę i spędzić tam tyle czasu ile dusza zapragnie! Sharm El Naga jest zatoką położona około 50 km na południe od centrum Hurghady. Znajduje się tam rezerwat raf koralowych. Zaledwie kilka metrów od brzegu, na płytkiej wciąż wodzie, pojawiają się piękne, egzotyczne ryby. Im dalej w morze wypływacie, tym większa różnorodność gatunków pojawia się na wyciągnięcie ręki. Na plaży znajdują się leżaki i parasole, z których możecie korzystać w cenie wycieczki. Są toalety, prysznice, plac zabaw i restauracja, w której w godzinach 13 – 14 podawany jest obiad. Idealny pomysł na wycieczkę dla osób, które lubią snurkowanie, ale nie przepadają za pływaniem statkiem. W Sharm El Naga jest też możlwość nurkowania z butlą za dopłatą. W cenie wycieczki jest transfer z i do hotelu na terenie Hurghady, sprzęt do snurkowania (maska z rurką, płetwy, kamizelka),obiad, 2 puszki napoju podczas obiadu. Dodatkowo płatne są napiwki, transfer z El Gouny (cena zależy od ilości osób chętnych). Wycieczka zaczyna się w godzinach rannych około godziny 9, a powrót do hotelu około godz 16-17.
Morze Czerwone wycieczki sprawi,że Wasze wakacje będą pełne wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Sharm El Naga

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki do Sharm El Naga

Jaka jest cena wycieczki do Sharm El Naga dla dzieci?

Dzieci do 6 roku życia nie płacą nic,dzieci w wieku 6-12 lat płacą połowę ceny.

Sharm El Naga Hurghada – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Czy możemy zobaczyć delfiny na tej wycieczce?

Jest to prawdopodobne, chociaż nie zdarza się to zbyt często. Jeśli naprawdę zależy Ci na zobaczeniu delfinów, proponujemy rejs do Domu Delfinów, gdzie prawdopodobieństwo zobaczenia tych wspaniałych zwierząt jest bardzo wysokie.

Więcej wycieczek fakultatywnych z Hurghady

Red Sea World Travel - wycieczki z Hurghady

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ