Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam 45$

Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam

Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam

Sataya – Rafa Delfinów w Marsa Alam– Jeśli marzysz o zobaczeniu delfinów w naturalnym środowisku Sataya zdecydowanie jest tym, czego szukasz. Przy tej rafie jeszcze nam się nie zdarzyło by nie spotkać delfinów i zawsze są to duże stada tych wspaniałych ssaków. Pływanie z całą rodziną delfinów (ponad pięćdziesiąt delfinów).

Z portu wypływamy około 9 rano. Do Satayi płynie się około 2.5h. Następnie przesiadamy się na ponton, który wiezie nas na delfiny. Snurkowanie z delfinami trwa około 30 – 40 minut. Zwykle kilkukrotnie w tym czasie wracamy na ponton i przepływamy w inne, pobliskie miejsca, pontonem.

Po pływaniu z delfinami wracamy na statek, gdzie serwowany jest lunch wliczony w cenę wycieczki. Po obiedzie mamy kolejną przerwę na snurkowanie, tym razem przy rafach koralowych. Snorkeling trwa około 30-40 minut. Po drugim snurkowaniu wracamy do portu.

Na rejs na Satayę wypływamy z portu w Hamacie, który znajduje się ok 250km na południe od El Quseir, 170km na południe od Port Ghalib oraz około 110km na południe od Marsa Alam. Z hoteli zlokalizowanych bliżej lotniska trzeba się więc liczyć z dość długim dojazdem do portu. W trakcie transferu mamy jeden postój w Marsa Alam przy sklepie by móc kupić coś do picia czy do przekąszenia oraz skorzystać z toalety. Postój trwa około 10 minut. Na rejsy morskie z Marsa Alam zawsze trzeba ze sobą mieć kserokopię paszportów

Jeśli jesteście zakwaterowaniu w hotelu na północ od miasta Marsa Alam warto przygotować się na dłuższą podróż i zaopatrzyć w breakfast boxy i wodę. Warto zabrać też coś z kolacji (banany, słodkie bułki, wedle uznania). Na transfer można wziąć poduszkę podróżną do busa czy coś do przykrycia, bo jak się zaśnie pod klimatyzacją można zmarznąć.

Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci piękne wspomnienia. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam

Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam
Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam
Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam
Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam

Jaka jest cena wycieczki na Pytania i odpowiedzi dotyczące Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam dla dzieci?

Dzieci do 6 roku życia nie płacą nic,dzieci w wieku 6-12 lat płacą połowę ceny.

Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli.

Czy na pokład statku mogę zabrać wózek dziecięcy?

Oczywiście. Prosimy jednak zgłosić, że planujesz zabrać wózek.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli w Hurghadzie odbieramy między 8:30 a 9:30. Powrót z rejsu na Marsa Mubarak około 18-19. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy na bieżąco.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Czy można snurkować na Sataya - Rafa Delfinów w Marsa Alam

Tak oczywiście.Nie spodziewajcie się wielkiej rafy i tysiąca kolorowych ryb,ale pod wodą można zobaczyć kilka ciekawych gatunków.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Więcej wycieczek fakultatywnych z Marsa Alam

Red Sea World Travel - wycieczki z Marsa Alam

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ