Sand City 15$

Wycieczki w Marsa Alam

Sand City

Sand city w Hurghadzie to muzeum na otwartej przestrzeni, założone w grudniu 2013 roku na powierzchni 10.000m² , którego ukończenie zajęło 7 miesięcy. Na kolekcję muzeum składa się około 60 rzeźb w tym posągi 3D, z których najwyższy ma 9 metrów oraz płaskorzeźby. Piaskowe miasto, jako jedyne na świecie posiada rzeźby zrobione z 2 kolorów piasku i łączy w sobie dwie różne koncepcje: Sztukę mitologiczną, reprezentującą legendy, sławnych przywódców wojskowych, bóstwa, postacie z literatury, które wpłynęly na bieg historii Sztukę świata bajki, reprezentującą animowane postacie świata Disney’a i najbardziej znane postacie Holywood. Wybierz się z nami w absorbującą i ekscytującą podróż przez epoki łączące nasz świat z historycznymi korzeniami. Zapraszamy na niezapomianą przygodę z Morze Czerwone wycieczki. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z wycieczki po Sand City

Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące Sand City

Jaka jest cena wycieczki Sand City Hurghada dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Jak długa jest ta podróż?

Wycieczka do piaskowego miasta trwa od 8 do 15.Odbieramy z hoteli z wyprzedzeniem,w zależności od lokalizacji hotelu.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Turystów odbieramy zwykle z hoteli w Hurghadzie między 9 a 10 rano. Powrót z wycieczki około 13:15-14. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy po podaniu nazwy hotelu.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci go przez telefon.

Red Sea World Travel - Sand City

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ