Sahara Park z Marsa Alam - Super Safari 35$

Marsa Alam - Super Safari
Marsa Alam - Super Safari
Marsa Alam - Super Safari

Sahara Park z Marsa Alam - Super Safari

Sahara Park z Marsa Alam – Super Safari

Jeśli planujesz wakacje w Egipcie, z pewnością zastanawiasz się, co warto tam zobaczyć i gdzie się wybrać. Jednym z najlepszych miejsc na spędzenie wolnego czasu jest Sahara Park z Marsa Alam – Super Safari. To niezapomniana przygoda, podczas której poznasz piękno egipskiej pustyni oraz jej fauny i flory.

Co to jest Sahara Park z Marsa Alam – Super Safari?

Sahara Park z Marsa Alam – Super Safari to jedna z największych atrakcji w Egipcie. To 5-godzinna wyprawa, podczas której będziesz miał okazję poznać piękno pustyni, jej zwierzęta i rośliny. W trakcie wyprawy będziesz miał możliwość przejażdżki na wielbłądzie, zrobienia sobie zdjęcia z jastrzębiem na ręce oraz spróbowania tradycyjnej herbaty beduińskiej.

Dlaczego warto wybrać Sahara Park z Marsa Alam – Super Safari?

Sahara Park z Marsa Alam – Super Safari to nie tylko wspaniała przygoda, ale także okazja do poznania egipskiej kultury i tradycji. Będziesz miał okazję zobaczyć, jak żyją Beduini oraz spróbować tradycyjnej herbaty, którą podaje się w Egipcie od wieków. To także wyjątkowa okazja do zrobienia sobie zdjęcia z jastrzębiem na ręce oraz przejażdżki na wielbłądzie, które na pewno na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Co zobaczysz podczas wyprawy?

Podczas wyprawy zobaczysz piękno egipskiej pustyni oraz jej mieszkańców. Będziesz miał okazję zobaczyć jak żyją Beduini, a także poznać ich tradycje i kulturę. Zobaczysz także piękne krajobrazy, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Podczas wyprawy możesz również spróbować tradycyjnej herbaty beduińskiej oraz zrobić sobie zdjęcie z jastrzębiem na ręce.

Jakie są ceny i jak zarezerwować wyprawę?

Ceny wyprawy do Sahara Park z Marsa Alam – Super Safari zależą od wielu czynników, takich jak sezon turystyczny, liczba uczestników oraz rodzaj wyprawy. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z biurem podróży, aby uzyskać pełną informację o cenie i warunkach wyjazdu. Można również zarezerwować wyprawę przez Internet lub w hotelowym biurze podróży.

Program Wycieczka

Sahara Park z Marsa Alam (Super Safari) Ciesz się z nami wszystkimi wycieczkami safari po Marsa Alam, porannym quadem, poranną wycieczką po pustyni Aladin lub wspaniałą wycieczką quadem o zachodzie słońca, aby odkryć uroczą pustynię Marsa Alam. przeżyj jazdę między górami Marsa Alam z miłą okazją do zobaczenia życia Beduinów i podziwiania niesamowitego widoku zachodu słońca na wschodniej pustyni. Robimy wspaniałe safari, ciesz się pustynną przygodą safari jeepem 4Stars 4 z Marsa Alam, aby odkryć historię życia i tradycji Beduinów oraz napić się beduińskiej herbaty i fajki wodnej. Będziesz miał również okazję przejechać się quadem po górach z kolacją z grilla i pokazem Beduinów.

Odkryj rozległe przestrzenie Sahary i pustynnych gór. Następnie możesz cieszyć się ekscytującą jazdą po pustynnym piasku. Następnie wsiądziesz do wydmowego buggy i będziesz cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z jazdy.
Następnie udasz się do wioski Beduinów. Ciesz się typową gościnnością przy arabskiej herbacie i świeżym podpłomyku, gdy dowiesz się więcej o tradycyjnym życiu Beduinów. Masz również możliwość przejażdżki na wielbłądzie.
Ciesz się przytulnym wieczornym grillem na świeżym powietrzu i podziwiaj fantastyczne widoki na zachód słońca. Obejrzyj tradycyjny pokaz i podziwiaj Fakeer Show, tancerki Tanoura i tancerki brzucha. Możesz także cieszyć się paleniem fajki shishy i zespołem bedwin w miłej atmosferze.

Morze Czerwone wycieczki zadba aby Wasza wycieczka była pełna wrażeń i adrenaliny. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z wycieczki Super Safari z Marsa Alam

Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam

✓ Transfery z hotelu w Marsa Alam na stację quadów iz powrotem
✓ Jazda próbna quadem przed rozpoczęciem podróży
✓ Profesjonalny przewodnik po quadach dla Twojej pomocy
✓ Widok panoramiczny i obecność na zachodzie słońca
✓ Profesjonalny przewodnik po Desert Safari
✓ Przejażdżka na wielbłądzie po pustyni Marsa Alam
✓ Wycieczka po wiosce Beduinów z herbatą Beduinów
✓ Kolacja z grilla z wodą mineralną i napojami bezalkoholowymi (herbata z hibiskusa)
✓ Wszystkie opłaty za usługi i podatki są wliczone w cenę

✓ Wszelkie dodatki niewymienione w programie
✓ Napiwki
✓ Cola, sprit lub Fanta

✓ Szalik okulary słoneczne krem do opalania
✓ Uwaga Możesz jeździć quadem od 16 roku życia.
✓ Wszystkie nasze wycieczki są w pełni ubezpieczone.
✓ Kaski są zalecane.
✓ Dodatkowo za dopłatą: szaliki (5$ i jeśli są dostępne, do wyboru różne kolory) okulary do wypożyczenia (2$ za sztukę)

Pytania i odpowiedzi dotyczące Super Safari z Marsa Alam

W co się ubrać na quad safari?

Na quad safari warto wziąć sportowy, wygodny strój oraz sportowe buty. Pamiętajcie, że z wycieczki wrócicie mocno "zakurzeni".

Jak poznam bus/ autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba, która po Was przyjeżdża, ma Wasz numer pokoju i powinna go podać. Jeżeli będziecie mieli problem ze zrozumieniem numeru pokoju, pokaże Wam ten numer w telefonie.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Jaka jest różnica między porannym safari a popołudniowym safari na quadach?

Poza oczywistą różnicą związaną z godzinami w których odbywają się obie wycieczki, w quadach popołudniowych macie dodatkowo kolację i show orientalny, których nie ma w quad safari rano. Rano nie ma też Beduinki, która piecze chleb.

Czy podczas wycieczki są ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli masz dodatkowe pytania na temat wycieczki na quad safari z Marsa Alam skontaktuj się z nami na facebooku Red Sea World Travel, na Whatsappie pod numerem +201027027866, bądźmailowo na info@redsea-world.pl,. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Hotele w rejonie Marsa Alam są bardzo porozrzucane i dzieli je duża odległość dlatego godziny wyjazdu/ powrotu z hotelu są różne. Ale quady poranne zwykle odbywają się w godzinach 8-12, popołudniowe w godzinach 14-19.

Kiedy i komu mamy zapłacić za wycieczkę?

Płatność jest podczas wycieczki pierwszej osobie, która upomni się o pieniądze i zna Wasz numer pokoju oraz kwotę, którą powiniście zapłacić. Zwykle płatność odbywa się dopiero na pustyni

Czy za wycieczkę można zapłacić inną walutą / kartą / przelewem?

Przyjmujemy płatność w dolarach, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie i zaokrąglamy do pełnego euro, funta brytyjskiego bądź pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą. W wyjątkowych sytuacjach możemy zaakceptować płatność przelewem, choć preferujemy gotówkę.

Red Sea World Travel - Sahara Park z Marsa Alam

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ