Nurkowanie z Rekinami Z Hurghady do Marsa Alam (7-dniowa wycieczka łodzią) 1,500$

Nurkowanie z Rekinami
Nurkowanie z Rekinami
Nurkowanie z Rekinami

Nurkowanie z Rekinami Z Hurghady do Marsa Alam

Nurkowanie z Rekinami z Hurghady (7-dniowa wycieczka łodzią) –

Nurkowanie z rekinami w najpiękniejszych i najpotężniejszych wycieczka po Hurghadzie, całkowicie bezpieczne, najlepsza wycieczka na podniesienie poziomu adrenaliny!!!🔥🔥🔥💥
7-dniowa wycieczka prywatną łodzią z profesjonalnym nurkowaniem.
Witamy na naszej nowej wyprawie #nurkowanie z #rekinami w #hurghada #red_sea 🎇
Nie widząc wcześniej rekina w jego naturalnym środowisku, powstaje podekscytowane i moment zastanowienia w, którym nie będziesz wiedział, czego się spodziewać lub jak rekin będzie z tobą wchodzić w interakcje.

W odpowiedzi na to, zawsze mówimy nurkom, że w rzeczywistości, rekin boi się Ciebie o wiele bardziej niż Ty jego!

Przez oddawane powietrze i ruch wykonywany pod wodą, jesteśmy hałaśliwi i rekiny prawdopodobnie nie będą kręcić się wokół nas dłużej niż minutę lub dwie, gdy Cię zauważą, wolą zamiast tego wrócić na głębię, aby uzyskać ciszę i spokój.
Ciesz się 7-dniową wycieczką łodzią, która obejmuje jedzenie i picie. w piątek łódź pozostanie w porcie przez cały dzień, podczas gdy Ty będziesz mógł cieszyć się tym czasem zabawą, śpiewem i pysznym jedzeniem, aż nadejdzie czas, abyśmy odpłynęli z portu w sobotę rano na cały tydzień, ponieważ wycieczka trwa przez 7 dni od momentu wypłynięcia w sobotę rano do powrotu w piątek po południu.. Nurkowania do głębokości od 45 do 65 metrów,
Kierunek wycieczki ustalany jest na podstawie chęci grupy, a są dwa kierunki:
1- Pierwszy kierunek: „South Trip for Professionals”, który wydał (Abu Ramada, Safaga, Abu Al-Kizan Brothers, zatopiony prom Salem Express, + procedurami nocnymi procedurmi)
2 – Drugi kierunek: „North Trip for Professionals”, który obejmuje (Shadwan, Abu Nahas, miejsce wraku „SS Thistlegorm”, Rezerwat Przyrody Ras Mohamed, Little Giftun + nurkowanie nocne na wodach otwartych tyle, ile chcesz).
Ciesz się najlepszymi 7-dniami na łodzi z najlepszym i najsmaczniejszym jedzeniem i napojami podczas wycieczki nurkowej z Hurghady w Egipcie dla profesjonalistów w nurkowaniu, odkrywaj podwodny świat w towarzystwie doświadczonego przewodnika nurkowego i wiele nurkowań w różnych miejscach dla najpiękniejsze miejsca do nurkowania i najlepsze przygody w Morzu Czerwonym – Egipcie i nie tylko.

Nadszedł czas na podwodną przygodę, aby zobaczyć wspaniały świat, którego nigdy wcześniej nie widziałeś, od rzadkich ryb Morza Czerwonego i raf koralowych Morza Czerwonego, które charakteryzują wody Morza Czerwonego, po nurkowanie, aby zobaczyć zatopiony prom „Salem Express” i zobaczyć okręt wojenny „SS Thistlegorm” zatopiony na dnie Morza Czerwonego od wydarzeń II wojny światowej.

Oferujemy Intro Scuba Diving Hurghada Trip z transferem z Twojego hotelu w Hurghadzie, EL Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheesh i Best Scuba Daily Diving dla profesjonalnych nurków do nurkowania w najlepszych miejscach nurkowych w Hurghadzie i Morzu Czerwonym.

Explorer Marine Life in the Red Sea, Red Sea Fish, Red Sea Coral Reef by Red Sea World Travel Packages i pływanie z rekinami oraz nurkowanie z rurką od jednego dnia do 7 dni na łodzi.

Jeśli nigdy wcześniej nie nurkowałeś w Hurghadzie w Egipcie !! to pozwól nam dać ci luksusową całotygodniową wycieczkę nurkową.

Otrzymasz wprowadzenie do zrozumienia, jak nurkować przed każdym nurkowaniem, jak korzystać ze sprzętu do nurkowania od profesjonalnego nurka z pewnością w niskich cenach, z wysoką jakością i bezpieczeństwem, i więcej dzięki najlepszym wyprawom nurkowym w / z Hurghady w Morzu Czerwonym w Egipcie.

Jeśli posiadasz już licencję na nurkowanie i potrzebujesz najlepszej wycieczki nurkowej w Hurghadzie w Egipcie, możesz z całą pewnością wybrać nas (Red Sea Worl Travel).

Morze Czerwone wycieczki sprawi ,że Twój dzień będzie pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Nurkowanie z Rekinami

Nurkowanie z Rekinami
Nurkowanie z Rekinami
Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam
Nurkowanie z Rekinami

Pytania i odpowiedzi dotyczące Nurkowanie z Rekinami wycieczki

Czy Hurghada to dobre miejsce na nurkowanie?

Jasne że tak! W Hurghadzie mamy ponad 40 interesujących miejsc nurkowych, przejrzystą wodę i ogrom morskiego życia. Oferujemy pakiety nurkowe dopasowane do potrzeb każdego gościa. Woda w Morzu Czerwonym w Hurghadzie jest zawsze ciepła.

Ile kosztuje nurkowanie w Hurghadzie?

Ceny są zależne od tego, jaki pakiet wybierzesz, ile dni chcesz spędzić na naszej łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Ale za pakiet „całotygodniowa wycieczka łodzią, która obejmuje jedzenie i napoje, nurkowanie z rurką, pływanie z rekinami… itd.” Koszt wynosi 1,500$.

Gdzie można zanurkować w Hurghadzie?

Kierunek wycieczki ustalany jest na podstawie chęci grupy, a są dwa kierunki: 1- Pierwszy kierunek: „South Trip for Professionals”, który wydał (Abu Ramada, Safaga, Abu Al-Kizan Brothers, zatopiony prom Salem Express, + procedurami nocnymi procedurmi) 2 - Drugi kierunek: „North Trip for Professionals”, który obejmuje (Shadwan, Abu Nahas, miejsce wraku „SS Thistlegorm”, Rezerwat Przyrody Ras Mohamed, Little Giftun + nurkowanie nocne na wodach otwartych tyle, ile chcesz).

Czy w Hurghadzie są rekiny?

Tak, oczywiście! Podczas nurkowania w Hurghadzie niekiedy można spotkać kilka gatunków rekinów- rekiny rafowe, wielorybie, młoty i tygrysie. Nie stanowią one żadnego zagrożenia dla nurka.

Czy organizujecie transport z hotelu do portu?

Tak, w cenie nurkowania oferujemy transfer z i do hotelu na terenie Hurghady. Z Makadi, Sal Hashish i El Gouny występuje dopłata 25$ za busa.

Co mam zabrać na moja wycieczkę nurkową?

Co mam zabrać na moja wycieczkę nurkową? Zabierz ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, krem z filtrem i dobry humor 😊 Jeśli jesteś certyfikowanym nurkiem weź również swoją licencję. Jeśli chcesz uczestniczyć w kursie nurkowym przynieś zdjęcie legitymacyjne.

Co zawiera cena poszczególnych programów?

Wszystkim naszym gościom zapewniamy wodę i ciepłe napoje, lunch i transfer z i do hotelu w obrębie Hurghady. Z Makadi, Sal Hashish i El Gouny występuje dopłata 25$ za busa. Snorkeling- do dyspozycji gości oddajemy dodatkowo niezbędny sprzęt- maskę, rurkę i płetwy. Posiadamy również kapoki do pływania.

Kiedy mogę zapłacić za nurkowanie?

Płatność przyjmujemy w gotówce, po przybyciu na łódź. Istnieje też możliwość zapłacenia kartą, wiąże się to z prowizją bankową 2,5%

Czy mogę zrobić dzień przerwy podczas realizowania kilkudniowego pakietu nurkowego?

Tak, zawsze możesz zrobić dowolną przerwę.

Czy wycieczki odbywają się codziennie?

Sobotę, ruszamy w poniedziałek rano, a wracamy w piątek po południu.

Jaka jest pogoda w Hurghadzie?

Tak, gabinet Red Sea World Travel działa przez cały rok. Pogoda zazwyczaj jest dobra, co pozwala nam na komfortowe nurkowanie 365 dni w roku.

Jaki jest plan dnia?

7:00-8:45 rano odbiór z hotelu (w zależności od odległości, dokładną godzinę zbiórki podajemy podczas rezerwacji)

Więcej wycieczek fakultatywnych z Hurghady

Red Sea World Travel - wycieczki z Hurghady

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ