Nurkowanie z Rekinami Z Hurghady (7-dniowa wycieczka łodzią) 1050€

Nurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab
Nurkowanie z Rekinami
Nurkowanie z Rekinami

Nurkowanie z Rekinami Z Hurghady do Marsa Alam

Nurkowanie z Rekinami z Hurghady (7-dniowa wycieczka łodzią) –

Nurkowanie z rekinami w najpiękniejszych i najpotężniejszych wycieczka po Hurghadzie, całkowicie bezpieczne, najlepsza wycieczka na podniesienie poziomu adrenaliny!!!🔥🔥🔥💥
7-dniowa wycieczka prywatną łodzią z profesjonalnym nurkowaniem.
Witamy na naszej nowej wyprawie #nurkowanie z #rekinami w #hurghada #red_sea 🎇
Nie widząc wcześniej rekina w jego naturalnym środowisku, powstaje podekscytowane i moment zastanowienia w, którym nie będziesz wiedział, czego się spodziewać lub jak rekin będzie z tobą wchodzić w interakcje.

W odpowiedzi na to, zawsze mówimy nurkom, że w rzeczywistości, rekin boi się Ciebie o wiele bardziej niż Ty jego!

Przez oddawane powietrze i ruch wykonywany pod wodą, jesteśmy hałaśliwi i rekiny prawdopodobnie nie będą kręcić się wokół nas dłużej niż minutę lub dwie, gdy Cię zauważą, wolą zamiast tego wrócić na głębię, aby uzyskać ciszę i spokój.
Ciesz się 7-dniową wycieczką łodzią, która obejmuje jedzenie i picie. w piątek łódź pozostanie w porcie przez cały dzień, podczas gdy Ty będziesz mógł cieszyć się tym czasem zabawą, śpiewem i pysznym jedzeniem, aż nadejdzie czas, abyśmy odpłynęli z portu w sobotę rano na cały tydzień, ponieważ wycieczka trwa przez 7 dni od momentu wypłynięcia w sobotę rano do powrotu w piątek po południu.. Nurkowania do głębokości od 45 do 65 metrów,
Kierunek wycieczki ustalany jest na podstawie chęci grupy, a są dwa kierunki:
1- Pierwszy kierunek: „South Trip for Professionals”, który wydał (Abu Ramada, Safaga, Abu Al-Kizan Brothers, zatopiony prom Salem Express, + procedurami nocnymi procedurmi)
2 – Drugi kierunek: „North Trip for Professionals”, który obejmuje (Shadwan, Abu Nahas, miejsce wraku „SS Thistlegorm”, Rezerwat Przyrody Ras Mohamed, Little Giftun + nurkowanie nocne na wodach otwartych tyle, ile chcesz).
Ciesz się najlepszymi 7-dniami na łodzi z najlepszym i najsmaczniejszym jedzeniem i napojami podczas wycieczki nurkowej z Hurghady w Egipcie dla profesjonalistów w nurkowaniu, odkrywaj podwodny świat w towarzystwie doświadczonego przewodnika nurkowego i wiele nurkowań w różnych miejscach dla najpiękniejsze miejsca do nurkowania i najlepsze przygody w Morzu Czerwonym – Egipcie i nie tylko.

Nadszedł czas na podwodną przygodę, aby zobaczyć wspaniały świat, którego nigdy wcześniej nie widziałeś, od rzadkich ryb Morza Czerwonego i raf koralowych Morza Czerwonego, które charakteryzują wody Morza Czerwonego, po nurkowanie, aby zobaczyć zatopiony prom „Salem Express” i zobaczyć okręt wojenny „SS Thistlegorm” zatopiony na dnie Morza Czerwonego od wydarzeń II wojny światowej.

Oferujemy Intro Scuba Diving Hurghada Trip z transferem z Twojego hotelu w Hurghadzie, EL Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheesh i Best Scuba Daily Diving dla profesjonalnych nurków do nurkowania w najlepszych miejscach nurkowych w Hurghadzie i Morzu Czerwonym.

Explorer Marine Life in the Red Sea, Red Sea Fish, Red Sea Coral Reef by Red Sea World Travel Packages i pływanie z rekinami oraz nurkowanie z rurką od jednego dnia do 7 dni na łodzi.

Jeśli nigdy wcześniej nie nurkowałeś w Hurghadzie w Egipcie !! to pozwól nam dać ci luksusową całotygodniową wycieczkę nurkową.

Otrzymasz wprowadzenie do zrozumienia, jak nurkować przed każdym nurkowaniem, jak korzystać ze sprzętu do nurkowania od profesjonalnego nurka z pewnością w niskich cenach, z wysoką jakością i bezpieczeństwem, i więcej dzięki najlepszym wyprawom nurkowym w / z Hurghady w Morzu Czerwonym w Egipcie.

Jeśli posiadasz już licencję na nurkowanie i potrzebujesz najlepszej wycieczki nurkowej w Hurghadzie w Egipcie, możesz z całą pewnością wybrać nas (Red Sea Worl Travel).

Morze Czerwone wycieczki sprawi ,że Twój dzień będzie pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Nurkowanie z Rekinami

Brothers & Daedalus & Elphinstone
Nurkowanie z Rekinami
Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam
Nurkowanie z Rekinami

✓ Transfer na trasie: lotnisko – łódź – lotnisko (Transfer z / lotniska odbywa się przy zewnętrznej bramce lotniska, a nie z wnętrza lotniska)
✓ 8 dni, 7 noclegów ((Wszystkie czasy pobytu są na łodzi od momentu transferu z lotniska do momentu zakończenia trasy i transferu na lotnisko po zakończeniu wycieczki)
✓ Trzy posiłki dziennie oraz owoce i przekąski ( pierwszego dnia posiłki rozpoczynają się obiadokolacją a ostatniego dnia śniadaniem )
✓ Napoje: kawę, herbatę, napoje gazowane (oprócz alkoholu)
✓ Przewodniki nurkowe
✓ Opłaty za park narodowy
✓ Opłaty portowej – (w przypadku startu lub zakończenia safari w Port Ghalib)

✓ Bilet lotniczy
✓ Wizy egipskiej
✓ Napiwku dla załogi (50 € za osobę)
✓ Napiwku dla przewodników (10 € za przewodnika)
✓ Zbiorniki 15L (5 € za zbiornik za Nurkowanie) tydzień 75 €
✓ Nitrox (5 € za nurkowanie) tydzień 75 €
✓ Dodatkowych posiłków poza łodzią

✓ Polski przewodnik
✓ Angielski przewodnik
✓ Niemiecki przewodnik
✓ Francuski przewodnik
✓ Włoski przewodnik

Pytania i odpowiedzi dotyczące Nurkowanie z Rekinami wycieczki

Jakie są wymagania, aby dołączyć do tej wycieczki?

Aby wziąć udział w tej wycieczce, musisz mieć zalogowanych co najmniej 50 nurkowań i zaawansowany certyfikat na wodach otwartych. Musisz także czuć się komfortowo z silnymi prądami, głębokimi nurkowaniami i trudnymi warunkami.

Jakie są główne atrakcje każdego miejsca nurkowego?

Wyspy Brothers są znane z niesamowitych nurkowań na ścianach, spotkań z rekinami i dwóch historycznych wraków: Aida i Numidia. Daedalus Reef słynie z imponujących ścian, rekinów młotów i ogromnych twardych koralowców. Elphinstone Reef słynie z północnych i południowych płaskowyżów, miękkich koralowców i rzadkich obserwacji mant oceanicznych.

Jakie są warunki nurkowania i wyzwania na tej trasie?

Warunki nurkowania podczas tej wycieczki mogą się różnić w zależności od pogody i prądów. Temperatura wody może wahać się od 22°C do 30°C w zależności od pory roku. Widoczność może wynosić od 20 do 60 metrów w zależności od planktonu. Prądy mogą być silne i nieprzewidywalne, zwłaszcza wokół wysp i płaskowyżów. Podczas niektórych nurkowań maksymalna głębokość może przekraczać 100 metrów.

Jaki rodzaj łodzi i jakie udogodnienia są dostępne podczas tej wycieczki?

Łódź, która jest dostarczana podczas tej wycieczki, to wygodna łódź mieszkalna, która jest wyposażona w przestronne kabiny, klimatyzację, łazienkę, jadalnię, salon, taras do opalania i pokład do nurkowania. Łódź zapewnia również posiłki, przekąski, napoje, ręczniki, pościel, butle, ciężarki, pasy i nitroks (za dodatkową opłatą).

Jaki jest najlepszy sezon na tę wycieczkę i jaka jest temperatura wody?

Najlepszy sezon na tę wycieczkę to okres od kwietnia do listopada, kiedy jest ciepło i sucho, a woda jest czysta. Temperatura wody może wahać się od 22°C do 30°C w zależności od pory roku.

Jak długo trwa trasa i gdzie się zaczyna i kończy?

Wycieczka trwa 8 dni i rozpoczyna się i kończy w Hurghadzie, nowoczesnej marinie na południowym wybrzeżu Egiptu. Wejdziesz na pokład łodzi na żywo, która zabierze Cię do miejsc nurkowych iz powrotem.

Jakich rekinów mogę się spodziewać podczas tej wycieczki?

Podczas tej wycieczki możesz spodziewać się rekinów młotów, żarłaczy oceanicznych, młocarni, jedwabników, rekinów rafowych, rekinów tygrysich, rekinów wielorybich, rekinów szarych i rekinów rafowych białopłetwych. Jednak obserwacje rekinów nie są gwarantowane i zależą od pory roku i warunków.

Jakie są środki bezpieczeństwa i środki ostrożności podczas tej wycieczki?

Środki bezpieczeństwa i środki ostrożności na tej wycieczce obejmują posiadanie przewodnika nurkowego dla każdej grupy nurków, posiadanie boi do oznaczania powierzchni (SMB) dla każdego nurka, posiadanie łodzi zodiaku dla każdego miejsca nurkowego, posiadanie zestawu pierwszej pomocy i butli z tlenem na pokładzie, posiadanie telefonu satelitarnego i radia VHF do komunikacji, posiadanie w pobliżu komory dekompresyjnej na wypadek sytuacji awaryjnych oraz przestrzeganie planu nurkowania i limitów bezdekompresyjnych. (Oferujemy całe wyposażenie)

Ile nurkowań obejmuje ta wycieczka i jaka jest maksymalna głębokość?

Wycieczka obejmuje łącznie do 17 nurkowań. Maksymalna głębokość to 40 metrów dla nurków rekreacyjnych i więcej dla nurków technicznych (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Ile kosztuje taka wycieczka i co jest wliczone, a co wykluczone w cenie?

Cena tej wycieczki zależy od typu łodzi, rodzaju kabiny, daty wypłynięcia i dostępności. Możesz sprawdzić ceny online lub skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Cena obejmuje transfer na trasie: lotnisko – łódź – lotnisko, posiłki, przekąski, napoje (oprócz alkoholu), usługi nurkowe (oprócz wypożyczenia sprzętu). Przewodniki nurkowe (w cenie) opłaty za park morski (w cenie). nie zawiera: wypożyczenie sprzętu (25€ za dzień), nitrox (5€ za butlę), napiwki dla załogi (50€ za osobę), napiwki dla przewodników (10€ za przewodnika). wydatki osobiste (np. pamiątki czy rozmowy telefoniczne), ubezpieczenie podróżne (zalecane), ubezpieczenie nurkowe (obowiązkowe).

Safari Nurkowe Wycieczki

W Morzu Czerwonym znajduje się wiele miejsc do nurkowania i miejsc docelowych na rejsy morskie na żywo. Możesz wybrać dowolny styl nurkowania, który lubisz, i wybór, który odpowiada Twoim potrzebom, takim jak wyprawy nurkowe z przygodami, historyczna podróż do wraków statków lub relaks z czystą podwodną przyrodą, koralowcami i życiem morskim.

Mamy również specjalny program dla naszych cenionych klientów. Gdzie każda grupa z pełną liczbą może ustalić program i trasę, jaka chce, bo łódź będzie prywatna tylko dla nich i to oni ustalają cel siedmiodniowej wyprawy.

Bracia & Daedalus & Elphinstone (BDE)

Brothers & Daedalus & Elphinstone (BDE)

Ta trasa to Święta Trójca Morza Czerwonego. BDE to przybrzeżny park narodowy i obowiązkowy punkt programu dla każdego zapalonego nurka.

Bracia & Daedalus & Elphinstone (BDE)

Wycieczka Safari Nurkowe Fury Shoals

Czyli tak zwana „trasa dla leniwych”. To, co wyróżnia ją wśród pozostałych, to krótkie przepłynięcia, brak pośpiechu i nurkowania w miejscach często przez.

Nurkowanie w Egipcie

Safari Nurkowe Egipt - ST. John's

Trasa safari Dalekie Południe, uznana za jedną z łatwiejszych, rekomendowana jest dla osób z mniejszym doświadczeniem nurkowym

Nurkowanie w Egipcie

Safari nurkowe z Hurghady

W Hurghadzie, nad Morzem Czerwonym w Egipcie masz możliwość nurkować na około 40 miejscach nurkowych. Od płytkich piaszczystych lagun.

Nurkowanie w Egipcie

Safari Nurkowe – TOP Północy

„Top północy” to nasza najczęstsza trasa Safari. Zawiera najpiękniejsze miejsca nurkowe północnej części Morza Czerwonego.

Brothers & Daedalus & Elphinstone

Nurkowanie z Rekinami 7-dniowa łodzią

Nurkowanie z rekinami w najpiękniejszych i najpotężniejszych wycieczka po Hurghadzie, całkowicie bezpieczne najlepsza wycieczka...

Red Sea World Travel - Nurkowanie z Rekinami

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ