Nurkowanie z Rekinami 1 dzień Wycieczka Z Hurghady do Marsa Alam 200$

Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam
Nurkowanie z Rekinami
Nurkowanie z Rekinami

Nurkowanie z Rekinami 1 dzień Wycieczka Z Hurghady do Marsa Alam

Nurkowanie z Rekinami 1 dzień Wycieczka

Zapraszamy na jedną z naszych najlepszych wypraw, na której dwukrotnie nurkujemy z rekinami w wodach Morza Czerwonego, najpiękniejsza i najpotężniejsza wycieczka po Hurghadzie, całkowicie bezpieczna, najlepsza wycieczka na podniesienie poziomu adrenaliny!!!
Elphinstone jest zasłużeniem dla jednego z najpopularniejszych miejsc nurkowych w Morzu Czerwonym. Długość rafy wynosi około 450 metrów (nie licząc płaskowyżów na północ i południe), jej położenie to 11 kilometrów na wschód od lądu i 26 kilometrów na północ od Marsa Alam.

Ze względu na to, że silne prądy, które uniemożliwiają nurkowanie, regularnie gromadzą się tu duże ryby, istnieje możliwość obserwowania rekinów i wejścia przy pięknie zarośniętych ścianach rafy przyciągania tutaj nurków z całego świata.

Bliskość lądu, powoduje to, że w dopłynięciu do miejsca nurkowania, dlatego każdego dnia można znaleźć efekt lub więcej łodzi konkurencyjnych o najlepsze miejsca do cumowania na południe od rafy.

Nie zdarza się często miejsce, że będziesz sam w tym miejscu.
Mamy również wycieczkę łodzią na 7 dni z nurkowaniem z rekinami, jeśli chcesz przedłużyć swoją ciekawość!!!

Cena wycieczki to 200 dolarów od osoby. Napoje wliczone w cenę wycieczki. Codziennie ruszamy z Hurghady o 6 rano, aby dotrzeć do punktu startowego w Marsa Alam, następnie jedziemy Zodiakiem z najbliższego miejsca i kierujemy się do Elphinstone.
Będziesz cieszyć się dwoma nurkowaniami „czas każdego nurkowania 45 – 60 minut” na głębokości 40-60 metrów.
Następnie udamy się do miasta Al-Qusayr, aby zjeść lunch w restauracjach i zjeść najsmaczniejsze i najbardziej luksusowe rodzaje ryb!!.
Następnie wracamy na koniec przygody i cudownej wyprawy do Hurghady około godziny 18:00

Morze Czerwone wycieczki sprawi ,że Twój dzień będzie pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Nurkowanie z Rekinami

Nurkowanie z Rekinami dzień Wycieczka
Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam
Nurkowanie z Rekinami dzień Wycieczka
Nurkowanie z Rekinami dzień Wycieczka

Pytania i odpowiedzi dotyczące Nurkowanie z Rekinami wycieczki

Czy Hurghada to dobre miejsce na nurkowanie?

Jasne że tak! W Hurghadzie mamy ponad 40 interesujących miejsc nurkowych, przejrzystą wodę i ogrom morskiego życia. Oferujemy pakiety nurkowe dopasowane do potrzeb każdego gościa. Woda w Morzu Czerwonym w Hurghadzie jest zawsze ciepła.

Ile kosztuje nurkowanie w Hurghadzie?

Ceny są zależne od tego, jaki pakiet wybierzesz, ile dni chcesz spędzić na naszej łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Ale za pakiet „całotygodniowa wycieczka łodzią, która obejmuje jedzenie i napoje, nurkowanie z rurką, pływanie z rekinami… itd.” Koszt wynosi 1,500$.

Gdzie można zanurkować w Hurghadzie?

Kierunek wycieczki ustalany jest na podstawie chęci grupy, a są dwa kierunki: 1- Pierwszy kierunek: „South Trip for Professionals”, który wydał (Abu Ramada, Safaga, Abu Al-Kizan Brothers, zatopiony prom Salem Express, + procedurami nocnymi procedurmi) 2 - Drugi kierunek: „North Trip for Professionals”, który obejmuje (Shadwan, Abu Nahas, miejsce wraku „SS Thistlegorm”, Rezerwat Przyrody Ras Mohamed, Little Giftun + nurkowanie nocne na wodach otwartych tyle, ile chcesz).

Czy w Hurghadzie są rekiny?

Tak, oczywiście! Podczas nurkowania w Hurghadzie niekiedy można spotkać kilka gatunków rekinów- rekiny rafowe, wielorybie, młoty i tygrysie. Nie stanowią one żadnego zagrożenia dla nurka.

Czy organizujecie transport z hotelu do portu?

Tak, w cenie nurkowania oferujemy transfer z i do hotelu na terenie Hurghady. Z Makadi, Sal Hashish i El Gouny występuje dopłata 25$ za busa.

Co mam zabrać na moja wycieczkę nurkową?

Co mam zabrać na moja wycieczkę nurkową? Zabierz ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, krem z filtrem i dobry humor 😊 Jeśli jesteś certyfikowanym nurkiem weź również swoją licencję. Jeśli chcesz uczestniczyć w kursie nurkowym przynieś zdjęcie legitymacyjne.

Co zawiera cena poszczególnych programów?

Wszystkim naszym gościom zapewniamy wodę i ciepłe napoje, lunch i transfer z i do hotelu w obrębie Hurghady. Z Makadi, Sal Hashish i El Gouny występuje dopłata 25$ za busa. Snorkeling- do dyspozycji gości oddajemy dodatkowo niezbędny sprzęt- maskę, rurkę i płetwy. Posiadamy również kapoki do pływania.

Kiedy mogę zapłacić za nurkowanie?

Płatność przyjmujemy w gotówce, po przybyciu na łódź. Istnieje też możliwość zapłacenia kartą, wiąże się to z prowizją bankową 2,5%

Czy mogę zrobić dzień przerwy podczas realizowania kilkudniowego pakietu nurkowego?

Tak, zawsze możesz zrobić dowolną przerwę.

Czy wycieczki odbywają się codziennie?

Sobotę, ruszamy w poniedziałek rano, a wracamy w piątek po południu.

Jaka jest pogoda w Hurghadzie?

Tak, gabinet Red Sea World Travel działa przez cały rok. Pogoda zazwyczaj jest dobra, co pozwala nam na komfortowe nurkowanie 365 dni w roku.

Jaki jest plan dnia?

7:00-8:45 rano odbiór z hotelu (w zależności od odległości, dokładną godzinę zbiórki podajemy podczas rezerwacji)

Więcej wycieczek fakultatywnych z Hurghady

Red Sea World Travel - wycieczki z Hurghady

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ