Nurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab Wycieczka Z Hurghady 90$

Nurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab Wycieczka
Wycieczki z Hurghady
Nurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab Wycieczka3

Nurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab Wycieczka Z Hurghady

Ciesz się Nurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab Wycieczka z Red Sea World Travel dwiema wycieczkami podczas jednej wycieczki, nurkując z rekinami wielorybimi, diugoniami i gigantycznymi żółwiami, oprócz przyjemnej wycieczki Abu Dabbab Marsa Alam.

Jeśli jesteś miłośnikiem nurkowania i chcesz doświadczyć niezapomnianych wrażeń, wyprawa Abu Dabab w Marsa Alam jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ta niesamowita wyprawa oferuje nurkom możliwość zobaczenia niektórych z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych zwierząt podwodnych na świecie.

Uwaga: 💥(Ta wycieczka jest odpowiednia dla zwykłych ludzi. Nie musisz być profesjonalnym nurkiem, aby zarezerwować tę zabawną wycieczkę)💥. Odległość nurkowania waha się od 4-10 metrów.
Nasza wycieczka rozpocznie się z Hurghady około 6-7 rano luksusowym busem, a po dopłynięciu do Marsa Alam wsiądziemy na motorówkę i rozpoczniemy przygodę, zaczynając od dwóch nurkowań, każde nurkowanie trwa 45 minut.
Zanurkujesz z rodziną krów morskich, rodziną żółwi olbrzymich, a potem spotkasz naszego przyjaznego rekina wielorybiego. Czasami można spotkać też rodzinę delfinów, ale nie na pewno. Za każdym razem zależy to od naszego szczęścia.
A po tych wszystkich zabawnych przygodach udamy się na cudowną plażę Abu Dabab na wycieczkę łączoną. Ciesz się snorkelingiem przez cały dzień oprócz pysznego lunchu. Następnie w końcu ruszamy z Abu Dabab o 17:00, aby dotrzeć do hotelu o 20:00 i zdążyć na kolację.

Abu Dabab to jedno z najlepszych miejsc do nurkowania z rekinami wielorybami, dugongami i olbrzymimi żółwiami w Marsa Alam, Egipcie. To wspaniałe miejsce jest znane z wyjątkowej różnorodności fauny i flory podwodnej oraz z pięknych raf koralowych.

Podczas wycieczki nurkowej można spodziewać się spotkania z rekinami wielorybami, które są największymi ssakami na świecie. Te imponujące stworzenia są bardzo powolne i łagodne, co pozwala nurkom na bliskie i bezpieczne spotkanie. Nurkując w Abu Dabab, można mieć szansę na zobaczenie tych wspaniałych stworzeń w ich naturalnym środowisku i podziwianie ich majestatu.

Dugongi to kolejne zwierzęta, których można się spodziewać podczas nurkowania w Abu Dabab. Są to delikatne ssaki, które żyją w wodach Egiptu i są bardzo rzadkie. Spotkanie z nimi jest niezwykle rzadkim i niezapomnianym przeżyciem.

Giant turtle plush, czyli olbrzymie żółwie, to kolejne wspaniałe stworzenia, których można się spodziewać podczas nurkowania w Abu Dabab. Te piękne i dostojne zwierzęta żyją w wodach Egiptu i są często widywane podczas nurkowań w tym rejonie.

Poza tymi wspaniałymi stworzeniami, Abu Dabab oferuje również niezwykłe doświadczenie nurkowe z pięknymi rafami koralowymi, które są pełne życia i kolorów. Można tam zobaczyć różnorodne gatunki ryb, koralowców i innych stworzeń morskich, co sprawia, że nurkowanie w tym miejscu jest niezapomnianym doświadczeniem.

Morze Czerwone wycieczki zapewni Wam relax i egipską opaleniznę (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Nurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab Wycieczka

Nurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab Wycieczka4
Wycieczki z Hurghady
Morze Czerwone
Nurkowanie z Rekinami

Pytania i odpowiedzi dotycząceNurkowanie z Rekinami 1 dzien + Abu Dabbab Wycieczka

Czy Hurghada to dobre miejsce na nurkowanie?

Jasne że tak! W Hurghadzie mamy ponad 40 interesujących miejsc nurkowych, przejrzystą wodę i ogrom morskiego życia. Oferujemy pakiety nurkowe dopasowane do potrzeb każdego gościa. Woda w Morzu Czerwonym w Hurghadzie jest zawsze ciepła.

Ile kosztuje nurkowanie w Hurghadzie?

Ceny są zależne od tego, jaki pakiet wybierzesz, ile dni chcesz spędzić na naszej łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Ale za pakiet „całotygodniowa wycieczka łodzią, która obejmuje jedzenie i napoje, nurkowanie z rurką, pływanie z rekinami… itd.” Koszt wynosi 1,500$.

Czy w Hurghadzie są rekiny?

Tak, oczywiście! Podczas nurkowania w Hurghadzie niekiedy można spotkać kilka gatunków rekinów- rekiny rafowe, wielorybie, młoty i tygrysie. Nie stanowią one żadnego zagrożenia dla nurka.

Czy organizujecie transport z hotelu do portu?

Tak, w cenie nurkowania oferujemy transfer z i do hotelu na terenie Hurghady. Z Makadi, Sal Hashish i El Gouny występuje dopłata 25$ za busa.

Czy wycieczki odbywają się codziennie?

Tak, każdego dnia.

Jaki jest plan dnia?

6:00-7:00 rano odbiór z hotelu (w zależności od odległości, dokładną godzinę zbiórki podajemy podczas rezerwacji)

Co mam zabrać na moja wycieczkę nurkową?

Co mam zabrać na moja wycieczkę nurkową? Zabierz ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, krem z filtrem i dobry humor 😊 Jeśli jesteś certyfikowanym nurkiem weź również swoją licencję. Jeśli chcesz uczestniczyć w kursie nurkowym przynieś zdjęcie legitymacyjne.

Co zawiera cena poszczególnych programów?

Wszystkim naszym gościom zapewniamy wodę i ciepłe napoje, lunch i transfer z i do hotelu w obrębie Hurghady. Z Makadi, Sal Hashish i El Gouny występuje dopłata 25$ za busa. Snorkeling- do dyspozycji gości oddajemy dodatkowo niezbędny sprzęt- maskę, rurkę i płetwy. Posiadamy również kapoki do pływania.

Kiedy mogę zapłacić za nurkowanie?

Płatność przyjmujemy w gotówce, po przybyciu na łódź. Istnieje też możliwość zapłacenia kartą, wiąże się to z prowizją bankową 2,5%

Czy mogę zrobić dzień przerwy podczas realizowania kilkudniowego pakietu nurkowego?

Tak, zawsze możesz zrobić dowolną przerwę.

Jaka jest pogoda w Hurghadzie?

Tak, gabinet Red Sea World Travel działa przez cały rok. Pogoda zazwyczaj jest dobra, co pozwala nam na komfortowe nurkowanie 365 dni w roku.

Safari Nurkowe Wycieczki

W Morzu Czerwonym znajduje się wiele miejsc do nurkowania i miejsc docelowych na rejsy morskie na żywo. Możesz wybrać dowolny styl nurkowania, który lubisz, i wybór, który odpowiada Twoim potrzebom, takim jak wyprawy nurkowe z przygodami, historyczna podróż do wraków statków lub relaks z czystą podwodną przyrodą, koralowcami i życiem morskim.

Mamy również specjalny program dla naszych cenionych klientów. Gdzie każda grupa z pełną liczbą może ustalić program i trasę, jaka chce, bo łódź będzie prywatna tylko dla nich i to oni ustalają cel siedmiodniowej wyprawy.

Bracia & Daedalus & Elphinstone (BDE)

Brothers & Daedalus & Elphinstone (BDE)

Ta trasa to Święta Trójca Morza Czerwonego. BDE to przybrzeżny park narodowy i obowiązkowy punkt programu dla każdego zapalonego nurka.

Bracia & Daedalus & Elphinstone (BDE)

Wycieczka Safari Nurkowe Fury Shoals

Czyli tak zwana „trasa dla leniwych”. To, co wyróżnia ją wśród pozostałych, to krótkie przepłynięcia, brak pośpiechu i nurkowania w miejscach często przez.

Nurkowanie w Egipcie

Safari Nurkowe Egipt - ST. John's

Trasa safari Dalekie Południe, uznana za jedną z łatwiejszych, rekomendowana jest dla osób z mniejszym doświadczeniem nurkowym

Nurkowanie w Egipcie

Safari nurkowe z Hurghady

W Hurghadzie, nad Morzem Czerwonym w Egipcie masz możliwość nurkować na około 40 miejscach nurkowych. Od płytkich piaszczystych lagun.

Nurkowanie w Egipcie

Safari Nurkowe – TOP Północy

„Top północy” to nasza najczęstsza trasa Safari. Zawiera najpiękniejsze miejsca nurkowe północnej części Morza Czerwonego.

Brothers & Daedalus & Elphinstone

Nurkowanie z Rekinami 7-dniowa łodzią

Nurkowanie z rekinami w najpiękniejszych i najpotężniejszych wycieczka po Hurghadzie, całkowicie bezpieczne najlepsza wycieczka...

Red Sea World Travel - Nurkowanie z Rekinami

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ