Marsa Alam - Morze Czerwone

Marsa Alam wycieczki fakultatywne – (Red Sea World Travel) Marsa Alam przez lata przyciągała i oferowała jedne z najlepszych aktywatorów nurkowych w Egipcie. Chociaż samo miasto pozostaje cichym, niepozornym i cudownym miejscem, a także jest domem dla wielu kurortów i luksusowych hoteli. Podróże do i z Marsa Alam zapewnią niezapomniane wspomnienia na zawsze.
Wycieczka do Domu Delfinów

Morze Czerwone-Nurkowanie

Marsa Alam  – Poczuj harmonię z podwodnego świata morza Czerwonego!!!! Odbierzemy Cię z hotelu w Hurghadzie wczesnym rankiem w 3 godzinną podróż do Marsa Alam. poczujecie się jak bylibyście w raju.

5/5

Morze Czerwone-Abu Dabbab

Marsa alam – Z Hurghady: Park Narodowy Abu Dabab w Marsa Alam “Dom żółwi. Dugony , zielone żółwie, płaszczki, ośmiornice, kalmary, mątwy…. I to jeszcze nie wszyscy mieszkańcy tego wspaniałego miejsca !To prawdziwy raj dla miłośników nurkowania i snurkowania. Poczuj harmonię z podwodnego świata morza Czerwonego!!!! Odbierzemy Cię z hotelu w Hurghadzie wczesnym rankiem w 3 godzinną podróż do Marsa Alam.Gdy dojedziemy na miejsce, poczujecie się jak bylibyście w raju.

5/5
Wyspę Paradise z Hurghady
Wycieczka do Domu Delfinów

Morze Czerwone – Luksoru Hatszepsut

Marsa Alam – Po lunchu w restauracji na Nilu, odbędzie się wycieczka do zachodniego brzegu tej wspaniałej rzeki, aby odwiedzić dwa olbrzymie posągi Amenhotepa III „Kolosy Memnona”. Następnie udacie się do Doliny Królów.

5/5

Morze Czerwone-Luksoru

Marsa Alam – Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady zaczyna się od wizyty w świątyni Karnak, największym miejscu kultu jakie kiedykolwiek zbudowano. Jej starożytna nazwa ipet-isut oznacza „miejsce najświętsze”. Kompleks świątynny został zbudowany w ciągu 2000 lat przez pokolenia faraonów. Wielka Sala hypostylowa jest niesamowitym lasem filarów.

5/5
Wycieczka do Domu Delfinów
Wycieczka do Domu Delfinów

Morze Czerwone – do Kairu

Marsa Alam – Piramidy w Gizie to jeden z siedmiu cudów świata. Być w Egipcie i
nie zobaczyć piramid?
Przecież to się w głowie nie mieści! Poza piramidami w Gizie
będziecie mogli też zobaczyć eksponaty w Muzuem Egipskim w
Kairze, w tym złotą maskę Tutenchamona! Na wycieczkę do Kairu z Marsa Alam zostaniecie odebrani spod hotelu w którym jesteście zameldowani samochodem osobowym bądź busem (zależnie od ilości chętnych).

5/5

Morze Czerwone – do Kairu  i Luksoru

Marsa Alam – Przeżyj atmosferę dwóch wycieczek podczas jednej wyprawy. Odwiedzimy Kair i Luksor, a także będziemy cieszyć się rejsem po wielkim Nilu, oglądając twórczość cywilizacji faraonów w Muzeum Egipskim i odwiedzając dwa gigantyczne posągi Amenhotepa III, Kolosa Memnon, a następnie Dolinę Królów, gdzie odkryto wspaniałe grobowce. Grobowce te zostały wyrzeźbione głęboko na pustyni, bogato zdobione i wypełnione skarbami faraona.

5/5
Wycieczka do Domu Delfinów

Asuan to starożytne miasto na południu Egiptu, Piękny, pełen antyków i wielki Nil

Morze Czerwone - Marsa Alam

Marsa Alam - Dlaczego?

Jeśli wybierzesz wycieczki z Marsa Alam, znacznie bardziej wyluzowane niż jakiekolwiek inne plaże Morza Czerwonego, Marsa Alam oferuje dziewicze życie morskie dla płetwonurków i podwodny świat, obsługę w stylu europejskim, wycieczki na pustynię i pobliski Park Narodowy Wadi El Gemal. I oczywiście są też krowy morskie dugong. Będąc domem jednej z najstarszych starożytnych cywilizacji na świecie, Egipt jest tajemniczym i fascynującym celem podróży, który powinien znaleźć się w Twoich wycieczki fakultatywne. Piramidy, świątynie i grobowce to jednak dopiero początek – Marsa Alam to także plaża granicząca z Morzem Czerwonym. Położone na zachodnim brzegu Morza Czerwonego miasto Marsa Alam oferuje mniej zatłoczoną alternatywę dla Sharm el-Sheikh i Hurghady. Nie tak dawno Marsa Alam była małą wioską rybacką, której jedynymi turystami byli nurkowie. Jednak w ostatnich latach stał się obiecującym ośrodkiem wypoczynkowym w europejskim stylu. wielu turystów preferuje wycieczki fakultatywne Marsa Alam. jedno z najlepszych miast Morza Czerwonego. W dużej mierze dzięki swojemu odległemu położeniu podwodny świat Marsa Alam jest bardziej dziki i obecnie mniej dotknięty turystyką – prawdziwy raj dla nurków i snorkelerów. Tutaj! My w (Red Sea World Travel) zapraszamy do skorzystania z wielu naszych Marsa Alam wycieczki fakultatywne. Obiecujemy, że będziesz bardzo zadowolony i będziesz miał niezapomniane wspomnienia.
marsa alam
Marsa Alam Wycieczki fakultatywne - Abu Dabbab

Marsa Alam Wycieczki fakultatywne - Abu Dabbab Cudowna wycieczka

Kiedy myślisz o wycieczki fakultatywne Marsa Alam, jedną z najlepszych wycieczek jest wizyta w Abu Dabbab. Plaża Abu Dabbab to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych plaż z białym piaskiem w pięknym Marsa Alam. Plaża Abu Dabbab jest dobrze znana jako Plaża Żółwi, ponieważ wiele żółwi morskich przyjeżdża co roku, aby złożyć jaja na białym piasku tej plaży. Ponadto, gdy wspominamy o wycieczki fakultatywne Marsa Alam, wielu turystów wybiera Abu Dabab, aby zobaczyć Dugong i nurkować, aby zobaczyć go w czystych wodach Marsa Alam w Abu Dabab. gdzie podczas nurkowania można zobaczyć bogate życie mariny wokół koralowców. Odwiedź plażę Abu Dabbab kiedy myślisz o wycieczki fakultatywne Marsa Alam i spędź niezapomniany dzień na plaży ze swoimi bliskimi. Możesz na nas liczyć w Red Sea World Travel. ponieważ mamy duże doświadczenie w różnego rodzaju wycieczkach fakultatywnych, szczególnie w Marsa Alam wycieczki. Dzięki ponad 22-letniemu doświadczeniu w branży turystycznej zapewniamy Państwu polskojęzyczny przewodnik turystyczny. oraz wszelkiego rodzaju wysokiej jakości żywność i usługi. Zawsze czekamy na Ciebie i cieszymy się, że możemy służyć Ci na najwyższym poziomie.

Wycieczki z Marsa Alam - Jakie są najlepsze wycieczki?

Jeśli chcesz wybrać wycieczki z Marsa Alam, zawsze powinieneś pomyśleć o wycieczki do Kairu i Luksoru. Te podróże przeniosą Cię do innego świata splendoru i współistnienia z bardzo starożytną cywilizacją. Piramidy zachwycą Cię swoją wielką chwałą. Będziesz cieszyć się robieniem najpiękniejszych zdjęć ze Sphinxem. I nie zapomnij o wielkim Nilu i Muzeum Egipskim, które obejmuje mumie starożytnych królów i królowych Egiptu. A co ze Stary Kair i Chanem El Khalili? Większość odwiedzających, którzy chcą zarezerwować wycieczki z Marsa Alam, widzi, że wycieczki do Kairu i Luksoru to wehikuł czasu, który przenosi ich w tę oszałamiającą epokę, jednocześnie ciesząc się wspaniałymi popularnymi posiłkami, piękną ciepłą atmosferą i świeżym powietrzem. A kiedy mówimy o Marsa Mlam wycieczki fakultatywne, nie sposób nie wspomnieć o wielkim mieście Luksor, gdzie można zobaczyć świątynię Karnak, świątynię Hatszepsut, Dolinę Królów i wiele pozostałości po siedmiotysięcznej cywilizacji. Lokalizacja Marsa Alam jest strategiczna w stosunku do Kairu i Luksoru, ponieważ uważa się, że jest blisko obu miast, a także istnieje zunifikowana wycieczka, która łączy razem podróż Kairu i Luksoru. Ta podróż jest uważana za jedną z najlepszych Wycieczki z Marsa Alam. W Red Sea World Travel, służyliśmy wielu wspaniałym gościom i turystom, zapewniając wycieczki z Marsa Alam do Kairu i Luksoru w jednym pakiecie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy wybierasz wycieczki z Marsa Alam.
Wycieczki z Marsa Alam - marsa alam
#Wycieczki-z-Marsa-Alam-do-Luksoru

Wycieczki Fakultatywne Marsa Alam - najbardziej wysunięty na południe Egiptu (Asuan)

Asuan, położony przy pierwszej katarakcie Nilu, (prawie 343 km) na południe od Marsa Alam, jest najbardziej wysuniętym na południe miastem Egiptu i stanowił granicę starożytnego miasta. Nie możesz przegapić wspaniałej wycieczki po Asuanie, gdy zostaną Ci przedstawione wycieczki fakultatywne Marsa Alam. Dzięki położeniu w południowym Egipcie przy pierwszej katarakcie Nilu miasto Asuan było strategicznie ważne w całej legendarnej historii kraju. Będąc domem dla starożytnego Egiptu, kamieniołomów, z których wybudowano słynne na całym świecie piramidy, oraz rynków, na których handlowano złotem, drewnem i przyprawami, jest to niewątpliwie miasto z wieloma historiami do opowiedzenia. Oprócz fascynującej historii Asuan pozostaje do dziś tętniącym życiem centrum handlowym i turystycznym. Jednym z powodów tego są słynne Tamy. które miały znaczący wpływ na rozwój gospodarczy i kulturalny Egiptu i które są często uwzględniane w wycieczkach po zabytkach miasta. Zawsze widzimy, że wielu naszych wspaniałych gości i turystów chce wybrać się na wycieczkę do Asuanu poprzez listę Wycieczki z Marsa Alam. Asuan jest także miejscem starożytnych kamieniołomów, z których powstały piramidy, posągi i inne pomniki, a jednym z głównych punktów każdej wycieczki do miasta jest odwiedzenie Niedokończonego Obelisku, wciąż częściowo przytwierdzonego do skały, z której był budowany. wyrzeźbiony 3500 lat temu. Podobnie jak wycieczki z Marsa Alam do Kairu i Luksoru, wycieczki fakultatywne z Marsa Alam do Asuanu należą do najwspanialszych wycieczki, można doświadczyć wspaniałego wypoczynku, niezapomnianych wspomnień i zawsze wesołej atmosfery. Witamy w Red Sea World TravelWycieczki z Marsa Alam do Cudownego Asuanu.
Stary Kair + Piramidy z Hurghady
Stary Kair + Piramidy z Hurghady
Stary Kair + Piramidy z Hurghady
Stary Kair + Piramidy z Hurghady
Stary Kair + Piramidy z Hurghady
Stary Kair + Piramidy z Hurghady

Marsa Alam - Red Sea World Travel

marsa alam-red sea dugong
Play Video

Marsa Alam

wycieczki fakultatywne marsa alam

Zaplanujemy dla Ciebie niezapomniane wycieczki. Nie martw się o nic. Z naszym wieloletnim doświadczeniem zrobimy dla Ciebie wszystko. Zapewniamy, że wszystkie nasze wyjazdy przypadną Państwu do gustu.

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Copy Right Protection