Jazda konna w Hurghadzie Private (2 godziny 30$) (1 godziny 20$)

Jazda konna w Hurghadzie
Jazda konna w Hurghadzie

Jazda konna w Hurghadzie

(Możesz wybrać godzinę, która Ci odpowiada w ciągu dnia, ponieważ wycieczka jest prywatna)

Hurghada to popularne miejsce turystyczne w Egipcie, oferujące wiele atrakcji, w tym jazdę konną. Oto kilka informacji na temat jazdy konna w Hurghadzie:

Wybór stajni: Istnieje wiele stajni oferujących jazdę konną w Hurghadzie. Warto wcześniej poszukać informacji na temat danego miejsca, przeczytać opinie innych turystów i wybrać stajnię, która cieszy się najlepszą opinią.

Bezpieczeństwo: Przed rozpoczęciem jazdy konnej, należy upewnić się, że wybrana stajnia oferuje bezpieczne i dobrze utrzymane konie, a instruktorzy są wykwalifikowani i mają doświadczenie w pracy z turystami.

Trasy: W Hurghadzie można wybrać wiele różnych tras, w tym wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego, pośród pustyń i gór. Trasy są zwykle dostosowane do umiejętności i doświadczenia jeźdźca.

Wyposażenie: W większości stajni w Hurghadzie zapewnione są podstawowe wyposażenie do jazdy konnej, takie jak kaski i siodła. Warto jednak upewnić się wcześniej, czy w wybranej stajni oferowane są dodatkowe wyposażenia, np. ochraniacze na nogi.

Porady: Przed rozpoczęciem jazdy konnej warto poinformować instruktora o swoim doświadczeniu w jeździe konnej oraz o ewentualnych obawach lub ograniczeniach fizycznych.

Podsumowując, jazda konna w Hurghadzie to ciekawa atrakcja, ale wymagająca od turystów ostrożności i wyboru odpowiedniej stajni. Warto pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa i korzystaniu z usług doświadczonych instruktorów.

Na początku zostaniesz odebrany z hotelu luksusowym minibusem. Jazda konna podzielona jest na dwie godziny! Przez całą godzinę będziemy jeździć w grupach na koniach przez morze, aż woda do pasa.

Przez drugą godzinę będziesz jeździć konno po cudownej pustyni w Hurghadzie, aby cieszyć się słońcem i ciepłą pogodą podczas wyjątkowej przygody konnej. Podczas tej podróży możesz zrobić wiele wspaniałych zdjęć siebie, swojej rodziny i przyjaciół.

Konie biegają po wodzie, po pustyni, a także po górach. Jeśli jesteś dobrym rycerzem, możesz używać konia, jak chcesz!! Ale jeśli nie jesteś dobry w jeździe konnej, nie martw się, przewodnik jest z tobą cały czas trzymając konia za uzdę i spacerując po wodzie i pustyni, a także w górach.

Morze Czerwone wycieczki sprawi ,że Twój dzień będzie pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Jazda konna w Hurghadzie

Jazda konna w Hurghadzie
Jazda konna w Hurghadzie
Jazda konna w Hurghadzie
Jazda konna w Hurghadzie

Jaka jest cena wycieczki na Jazda konna dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

O czym warto pamiętać?

– dzieci muszą siedzieć na kolanach
– Niedostępny dla wózków inwalidzkich
– Niedostępny dla wózków
– Nie nadaje się dla zwierząt
– Brak transportu publicznego w pobliżu
– Foteliki dla niemowląt niedostępne
– Niezalecane dla podróżujących w ciąży
– Cyfrowy bilet online
– Oferujemy bezpłatny transfer w obie strony z hoteli w Hurghadzie. Prosimy o podanie nazwy hotelu i numeru pokoju w celu poinformowania ochrony hotelu.

Pytania i odpowiedzi dotyczące Jazda konna w Hurghadzie

Jak poznać bus/ autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba, która po Was przyjeżdża, ma Wasz numer pokoju i powinna go podać. Jeżeli będziecie mieli problem ze zrozumieniem numeru pokoju, pokaże Wam ten numer w telefonie. Nie zawsze z hotelu odbierają Was osoby polskojęzyczne. Często są to kierowcy. Ale zwiedzanie Hurghady zawsze odbywa się z polskojęzycznym przewodnikiem.

Kiedy i komu mam zapłacić za wycieczkę?

Płacicie przewodnikowi, który będzie Was oprowadzać po Hurghadzie. W trakcie wycieczki.

Czy podczas wycieczki są ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Czy za wycieczkę można zapłacić inną walutą / kartą / przelewem?

Przyjmujemy płatność w dolarach, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie i zaokrąglamy do pełnego euro, funta brytyjskiego bądź pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą, ale akceptujemy przelewy na polskie konto złotówkowe i przelewy revolutem.

Jaka jest pogoda w Hurghadzie?

Tak, gabinet Red Sea World Travel działa przez cały rok. Pogoda zazwyczaj jest dobra, co pozwala nam na komfortowe nurkowanie 365 dni w roku.

Czy cena obejmuje transport z hotelu do hotelu ponownie?

Tak, w cenie oferujemy transfer z i do hotelu na terenie Hurghady. Odbiór z hotelu poza Hurghada (Makadi, Sahl Hasheesh 5$ od osoby, El Gouna, Safaga, Soma Bay 10$ od osoby)

Red Sea World Travel - Jazda konna w Hurghadzie

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ