Wycieczki w Marsa Alam

Grand Aquarium

Grand Aquarium – Wielkie akwarium w Hurghadzie to 2 godzinna wycieczka do kompleksu Grand Akwarium, w którym znajdują się: akwaria z morskimi stworzeniami, lasy tropikalne, mini ZOO i wystawy skamieniałości. To świetna okazja, aby przyjrzeć się wszystkim mieszkańcom Morza Czerwonego. Tunele wypełnione wodą, pływające tuż nad głową żółwie morskie i rekiny, duża ilość niesamowitych okazów fauny i ëory, to wszystko sprawia, że wrażenia z tego miejsca pozostaną z Państwem do końca życia! Wycieczka to świetna opcja dla osób starszych i dzieci. Wybierz naszą ofertę i poznaj z nami podwodny świat Morza Czerwonego.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci dzień pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Grand Aquarium Hurghada

Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące Grand Aquarium Hurghada

Jaka jest cena wycieczki do Grand Aquarium Hurghada dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Ile czasu zajmuje obejrzenie całego Akwarium?

Szacuje się, że w zależności od grupy zajmuje to od 1 do 2 godzin. Goście mogą przebywać w obiekcie tyle czasu, ile chcą.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci go przez telefon.

Gdzie jest Wielkie Akwarium w Hurghadzie?

Hurghada Grand Aquarium znajduje się naprzeciwko ośrodka Magawish Village Resort i hotelu Mercure przy Safaga Road lub możesz skorzystać z Google Hurghada Grand Aquarium, aby uzyskać lokalizację na mapie.

Czy mogę robić zdjęcia?

Tak. Jednak ryby akwariowe są bardzo wrażliwe na warunki oświetleniowe w swoim środowisku. Używanie lampy błyskowej jest zabronione.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Więcej wycieczek fakultatywnych z Hurghady

Red Sea World Travel - wycieczki z Hurghady

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ