Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Glass Boat Hurghada

Glass Boat w Hurghadzie to około 3-godzinna wycieczka, na której będziecie mieli okazję zobaczyć podwodny świat przez panoramiczne okna statku. Po dopłynięciu do rafy turyści są zapraszani na niższy pokład statku skąd mogą obserwować rybki i rafę koralową. Następnie dopływamy do stacji snurkowej, na którą się przesiadamy. Tam możecie snurkować (sprzęt do snurkowania – maski, rurki, płetwy są do wypożyczenia za darmo), opalać się na górnym pokładzie, robić zdjęcia. Na stacji znajduje się mini restauracja oraz sklep z których można odpłatnie korzystać, a także darmowy niewielki basen dla dzieci. Wycieczka na glass boat jest idealną propozycją dla osób, które nie chcą, bądź nie mogą, wejść do morza, a chciałyby zobaczyć rafę. Wycieczka zaczyna się koło godziny 10. W cenie wycieczki jest transfer z hotelu oraz powrót, a także sprzęt do snurkowania. Dodatkowo płatne są napiwki, bar na stacji, zdjęcia/êlmy kupione od fotografa na statku, napoje, chipsy, lody kupione w “wodnym supermarkecie”, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh,Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki sprawi ,że Twój rejs będzie bajeczny. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć ze szklanej łodzi

Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące rejsu szklaną łodzią

Jaka jest cena wycieczki Glass Boat Hurghada dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Z którego portu wypływa szklana łódź?

Szklana łódź odpływa z Nowej Mariny, znajdującej się w Sakala (centrum Hurghady), w pobliżu meczetu El Mina i targu rybnego.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Na glass boat z hoteli na terenie Hurghady odbieramy zwykle między 9 a 10 rano. Powrót z rejsu jest około 13:15-14. Po podaniu hotelu potwierdzimy dokładną godzinę wyjazdu.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Szklana Łódka odpływa codziennie z przewodnikiem w języku angielskim. Prosimy o kontakt w celu umówienia dnia wyjazdu w języku polskim w dogodnym terminie.

Czy naprawdę możesz zobaczyć rafę koralową i egzotyczne ryby podczas tego rejsu?

Oczywiście! Statek płynie do miejsca, gdzie znajduje się rafa i tam przez jakiś czas dryfuje. Okna, przez które widać podwodne życie są dość duże, dzięki czemu można z łatwością zobaczyć ryby i rafę.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci go przez telefon.

Więcej wycieczek fakultatywnych z Hurghady

Red Sea World Travel - wycieczki z Hurghady

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ