Morze Czerwone wycieczki

Morze Czerwone wycieczki – Witamy na Wycieczki Fakultatywne – Tutaj znajdziesz wszystkie wycieczki oferowane przez Red Sea World Travel ze szczegółowym wyjaśnieniem każdej wycieczki i korzyściami. Znajdziesz również wiele pytań i odpowiedzi, które zainteresują większość turystów podczas ich wizyty w Egipcie.
Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Wyspa Paradise

Wyspa Paradise – w Hurghadzie nie bez powodu została nazwana właśnie w ten sposób. Ta eksluzywna plaża na wyspie Giftun jest prawdziwym rajem na ziemi. Piaszczysta plaża, turkusowa woda, palmowe parasole, a do tego piękne egipskie słońce. Bardzo łatwo przychodzi nam tutaj zapomnieć o całym świecie. Relax i mnóstwo atrakcji czeka na Was! Około 8 – 9 rano kierowca odbiera turystów z hotelu i zawozi do portu, z którego wypływamy na wycieczkę na Wyspę Paradise. W programie mamy dwie przerwy na snurkowanie przy rafach koralowych, każda z nich trwa około 40 -50 minut abyście mogli zobaczyć rybkę Nemo 🙂 oraz wiele innych cudownych morskich stworzeń, zdarzają się także żółwie morskie. Przejażdżkę dmuchanym bananem i kanapą oraz pobyt na Wyspie Paradise. Na plaży spędzamy 1.5-2 godziny, leżymy pod palmowymi parasolami, opalamy się, szalejemy na wodnych dmuchawcach i robimy wspaniałe zdjęcia. Plaża ma mnóstwo ciekawych rzeczy dzięki którym zdjęcia będą rewelacyjne. Obecnie na Paradise jest też huśtawka tak jak na Orange. Na wyspie znajduje się bezpłatna toaleta oraz bar serwujący napoje dodatkowo płatny. W cenie wycieczki jest też masaż na statku. Kolejność atrakcji zmieniamy zależnie od dnia. Staramy się w taki sposób rozplanować kolejne elementy by nasi turyści byli zachwyceni wycieczką. W trakcie rejsu dostępne są maski i rurki do snurkowania przy rafach, oraz płetwy. Jeżeli macie swój sprzęt do snurkowania warto zabrać go na rejs. Ponadto w cenie wycieczki na statku są zimne napoje(cola, sprite, fanta ,woda mineralna), a także kawa z mlekiem lub czarna oraz herbata. Lunch na statku jest bardzo urozmaicony więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Oferowane są 4 rodzaje sałatek, makaron, ryż, frytki, kurczak, ryba a także owoce morza. Nie musicie martwić się też o krem z êltrem do opalania, wszystko to zagwarantowane jest w cenie wycieczki. Na rejsie na wyspę Paradise jest możliwość nurkowania z butlą za dopłatą 10$ od osoby za jedno zejście z instrukorem. Dodatkowo płatne są napiwki, bar na wyspie, nurkowanie z instruktorem, zdjęcia i êlmy kupione od fotografa na statku, napoje chipsy i lody w “wodnym supermarkecie” oraz transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh,Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby. Morze Czerwone wycieczki sprawi ,że Twój dzień będzie pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć rajskiej wyspy

Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące rajskiej wycieczki

Jaka jest cena wycieczki na rajską wyspę dla dzieci?

Dzieci do 6 roku życia nie płacą nic,dzieci w wieku 6-12 lat płacą połowę ceny.

Wyspa Paradise Hurghada – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli.

Czy na pokład statku mogę zabrać wózek dziecięcy?

Oczywiście. Prosimy jednak zgłosić, że planujesz zabrać wózek.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli w Hurghadzie odbieramy między 8:30 a 9:30. Powrót z rejsu na Wyspę Paradise około 18-19. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy na bieżąco.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Wyspa Paradise Hurghada – Info

Chociaż nazwa wycieczki to Paradise Island, tak naprawdę raj nie jest wyspą. Jest to wydzielona część wyspy Giftun z zagospodarowaną plażą.

Czy można snurkować na wyspie Paradise?

Tak oczywiście.Nie spodziewajcie się wielkiej rafy i tysiąca kolorowych ryb,ale pod wodą można zobaczyć kilka ciekawych gatunków.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Orange Bay

Orange Bay – Rejs na Wyspę Orange w Hurghadzie, z dwiema, około 40-50 minutowymi, przerwami na snurkowanie z łodzi oraz 1.5-2 godzinnym pobytem na plaży Orange Bay na wyspie Giftun .Przygoda zaczyna się około 8-9 rano, kierowca zabiera Was z hotelu i zawozi do portu ,z którego wypływamy na Orange Bay W cenie wycieczki jest przejażdżka bananem, kanapą oraz urozmaicony obiad na statku ,aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Do wyboru są 4 rodzaje sałatek, ryż, makaron, frytki, kurczak ,ryba, a także owoce morza. Podczas rejsu na łodzi dostępne są zimne napoje (cola, fanta, sprite, woda mineralna) oraz napoje ciepłe kawa z mlekiem lub czarna i herbata.Nie musicie martwić się o krem do opalania z êltrem, to wszystko zagwarantowane jest w cenie rejsu. Idealna okazja do snurkowania w pięknej lazurowej wodzie oraz podziwiania podwodnego świata. Osoby, które nie potraêą pływać mogą wejść do morza w kamizelkach ratunkowych, bądź opalać się podczas rejsu czy już na samej wyspie. Sprzęt do snurkowania dostępny jest na łodzi ,ale jeśli posiadacie swój warto zabrać go ze sobą. Orange Bay słynie z huśtawki w morzu na której można zrobić piękne zdjęcia. Obecnie na Orange jest też hamak. Znajdują się także stoliki z krzesełkami w wodzie. Na plaży znajduje się bezpłatna toaleta oraz bary serwujące napoje dodatkowo płatne .Orange Bay ma bardzo płytką wodę przy brzegu ok 30-40 cm, aby zanurzyć się w lazurowej wodzie trzeba przejść w głąb morza ok 30 metrów. Dodatkowo płatne są napiwki, bar na wyspie,zdjęcia8/êlmy kupione od fotografa na statku,napoje, chipsy, lody kupione w “wodnym supermarkecie”, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh,Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Wam relax i egipską opaleniznę (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Orange Bay

Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące Orange Bay

Jaka jest cena wycieczki do Orange Bay z Hurghady dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Wyspa Orange Bay – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli. Na Wyspę Orange nie można wnosić żadnych posiłków ani napojów. Na wyspie znajduje się dodatkowy bar, więc torby i plecaki są sprawdzane przy wejściu na wyspę. Możesz przynieść tylko małą butelkę wody.

Jakim statkiem płyniemy na wyspę Orange Bay?

Zawsze jest to co najmniej statek piętrowy. Na dolnym pokładzie znajduje się salon, w którym wystawiane są posiłki podczas obiadu, platforma, z której wskakujemy do wody (lub wchodzimy po schodach) oraz toalety. Na górnym pokładzie znajdują się sofy. Na górnym pokładzie znajdują się miejsca zacienione i słoneczne. Czasami pływamy też statkiem, który posiada dodatkowy trzeci pokład, na którym można się opalać.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli w Hurghadzie odbieramy między 8:30 a 9:30. Powrót z rejsu na Wyspę Orange około 18-19. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy na bieżąco.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Rejs na Wyspę Orange odbywa się codziennie w języku angielskim. Prosimy o kontakt w celu umówienia dnia wyjazdu w języku polskim w dogodnym terminie.

Czy Orange Bay jest w remoncie?

To najpopularniejsze ostatnio pytanie naszych turystów. Faktem jest, że Orange Bay Beach jest stale ulepszana. Dlatego wciąż są miejsca, które są w budowie, do których nie można wejść itp. Odpoczywając na wyspie nie odczuwasz żadnych niedogodności. Bez problemu można korzystać z puf pod parasolami, płatnego baru, huśtawek, hamaków i toalet. Ta działająca od lat część wyspy jest dostępna dla turystów i nie ma wrażenia, że wyspa w ogóle jest poddawana renowacji.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Delfinów

Delfinów – Rejs do domu delênów zaczyna się około godziny dziewiątej. Wtedy kierowca zabiera Was z hotelu i zawozi do portu. Płyniemy na spotkanie z tymi ssakami w ich naturalnym środowisku. Jeśli dopisze nam szczęście będzie można oglądać delêny pływające tuż przy łodzi, a jeśli pogoda na to pozwoli , będziesz mógł do nich dołączyć. Są to delêny żyjące z dala od sztucznych zbiorników w naturalnym środowisku. Dlatego rejs daje niepowtarzalną okazję obserwowania ich w codziennych sytuacjach. Miejsce, do którego płynie statek, jest idealne do snurkowania, pełne pięknych, egzotycznych ryb i raf koralowych. Podczas rejsu będą dwa przystanki do snurkowania. Ważne: Wycieczka do Domu Delênów jest okazją do zobaczenia delênów w ich naturalnym środowisku. W związku z tym nie możemy zagwarantować, że uda nam się spotkać delêny podczas rejsu, ale mamy 95% szans na zobaczenie tych wspaniałych ssaków. W cenie wycieczki jest transfer z hotelu oraz powrót, zimne napoje dostępne na łodzi (sprite ,cola, fanta, woda mineralna),napoje ciepłe kawa z mlekiem lub czarna oraz herbata. Urozmaicony obiad, aby każdy znalazł coś dla siebie. Serwowane są 4 rodzaje sałatek, ryż, makaron, frytki, kurczak, ryba, a także owoce morza. Sprzęt do snurkowania, oraz krem z êltrem tez mamy dla Was, ale jeśli posiadacie swój sprzęt warto zabrać go ze sobą. Dodatkowo płatne są: napiwki,zdjęcia/êlmy kupione od fotografa na statku, napoje, chipsy, lody kupione w “wodnym supermarkecie”, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh,Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki dostarczy Wam niezapomniane wrażenia. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Dom Delfinów Hurghada

Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady
Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące Domu Delfinów

Jaka jest cena wycieczki do Domu Delfinów dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Czy musisz wejść do wody, aby zobaczyć delfiny?

Oczywiście,że nie.Możecie oglądać te cudowne ssaki z łodzi.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli na terenie Hurghady odbieramy między 7:20 a 8:15 . Powrót z wycieczki jest ok 15-16. Po podaniu hotelu potwierdzimy dokładną godzinę wyjazdu.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Wycieczka prowadzona jest codziennie w języku angielskim. Jeśli jednak zależy Ci na polskojęzycznym przewodniku, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli umówić się na konkretny dzień

Czy na tej wycieczce napewno zobaczymy delfiny?

Teoretycznie na tej wycieczce jest 90% szans na zobaczenie delfinów. W praktyce jeszcze nam się nie zdarzyło, żebyśmy ich nie zobaczyli. Aczkolwiek czasem jest kilka delfinów, czasem kilkanaście. Nie ma reguły. Zdarza się, że przy silnych falach nie jest możliwe pływanie z samymi delfinami, ale zawsze można snurkować przy rafach.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Nurkowanie Hurghada

Nurkowanie Hurghada – Hurghada to doskonały wybór miejsca na nurkowanie. Ciepła woda, zapierające dech w piersiach widoki i przystępne ceny. Spróbuj a zakochasz się w podwodnym świecie. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, nie musisz umieć pływać. Wystarczy w miarę dobra kondycja êzyczna, a z pewnością wraz z naszymi profesjonalnymi instruktorami uda Ci się zanurzyć się pod wodę. Nurkowanie w Hurghadzie dla początkujących jest wycieczką przeznaczoną dla osób, które nie mają certyêkatów nurkowych. Program wycieczki to dwa zejścia pod wodę z instruktorem. Podczas podróży do pierwszej rafy prowadzony jest instruktaż dotyczący poruszania pod wodą, oddychania oraz jak porozumiewać się z instruktorem pod wodą. Po pierwszym nurkowaniu serwowany jest urozmaicony obiad oraz napój gazowany dla każdego uczestnika. Gdy statek jest zacumowany w pobliżu raf koralowych można snurkować, na statku dostępne są cały czas maski, rurki oraz płetwy. To, co znajduje się pod wodą często przerasta Państwa oczekiwania, nie na darmo mówi się, że być w Egipcie i nie zanurkować to tak samo jak być w Paryżu i nie widzieć wieży Eiía! Wycieczka zaczyna sie kolo godziny 8 aby spokojnie mogli Pańswo zjeść śniadanie w hotelu. Potem udajemy się do portu a następnie płyniemy w okolice cudownych raf. W cenie wycieczki zagwaranowany jest transfer z hotelu i powrót, opieka licencjonowanego instruktora ,sprzęt do nurkowania ,obiad oraz zimne napoje. Dodatkowo płatne są: napiwki, zdjęcia z nurkowania – 25$ od pary, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki zagwarantuje Wam niesamowite przeżycia. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Nurkowanie Hurghada

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki nurkowej

Czy mogę nurkować, jeśli nie umiem pływać?

Oczywiście! Pływanie nie jest wymagane do nurkowania. Co więcej, nurkowanie często jest znacznie lepiej postrzegane przez osoby, które nie umieją pływać/boją się wody niż snorkeling z maską i fajką.

Ile lat musi mieć dziecko, aby móc nurkować z butlą?

Co najmniej 8 lat.

Jak głęboko zajdziemy?

Standardowo w nurkowaniu dla początkujących schodzi do 5-6m. Jednak do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, więc jak ktoś bardzo się boi nurkujemy mniej, jeśli ktoś jest bardzo dobry w wodzie to zanurzenie jest głębsze.

Jak długa jest ta podróż?

Rejs nurkowy trwa od ok. 8.00 do ok. 15.00. Oczywiście odbieramy z hoteli z wyprzedzeniem, zwykle między 7 a 7:30, w zależności od lokalizacji hotelu.

Dlaczego wycieczka trwa prawie cały dzień, jeśli nurkujemy tylko dwa razy przez 20 minut?

Przede wszystkim trzeba dopłynąć do rafy przed rozpoczęciem nurkowania. Pod wodę schodzą jednocześnie maksymalnie 2 osoby z jednym instruktorem. Instruktorów jest kilku, ale przy 20 nurkach na pewno nie będzie 10 instruktorów. Nurkujesz więc jeden po drugim, a osoby, które nie nurkują w określonym czasie, mogą nurkować z maską i fajką. Dodatkowo na statku jest też obiad pomiędzy jednym a drugim nurkowaniem, a po obiedzie przerwa przed zejściem do wody.

Czy mogę nurkować, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłem?

Oczywiście! Nurkowanie dla początkujących, tzw. intro diving, to nurkowanie dla osób, które nie mają (lub mają niewielkie) doświadczenia nurkowego.

Kiedy nie mogę nurkować?

Zabrania się nurkowania na 24h przed lotem.

Ile osób schodzi pod wodę z jednym instruktorem w tym samym czasie?

Do dwóch osób jednocześnie, ale zazwyczaj jeden instruktor na osobę.

Jak długo trwa nurkowanie?

Nurkowanie dla początkujących składa się z dwóch nurkowań po około 20 minut każde. Czas przebywania osoby pod wodą zależy jednak w dużej mierze od osoby. Jeśli ktoś czuje się pod wodą komfortowo i jest dobry w nurkowaniu, pozostaje pod wodą dłużej niż osoba, która np. ma problem z regulacją ciśnienia w uszach.

Czy w rejsie może wziąć udział osoba, która nie chce nurkować?

Tak, na rejsie mogą być osoby towarzyszące, które będą snurkować tylko z maską i fajką. Cena wycieczki w tym przypadku jest niższa - 25 USD.

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Sharm El Naga

Sharm El Naga Snorkeling w Sharm El Naga z Hurghady to okazja do zobaczenia kolorowych, żywych raf przy plaży. Nie trzeba nigdzie płynąć statkiem. Można wchodzić do wody kiedy tylko macie na to ochotę i spędzić tam tyle czasu ile dusza zapragnie! Sharm El Naga jest zatoką położona około 50 km na południe od centrum Hurghady. Znajduje się tam rezerwat raf koralowych. Zaledwie kilka metrów od brzegu, na płytkiej wciąż wodzie, pojawiają się piękne, egzotyczne ryby. Im dalej w morze wypływacie, tym większa różnorodność gatunków pojawia się na wyciągnięcie ręki. Na plaży znajdują się leżaki i parasole, z których możecie korzystać w cenie wycieczki. Są toalety, prysznice, plac zabaw i restauracja, w której w godzinach 13 – 14 podawany jest obiad. Idealny pomysł na wycieczkę dla osób, które lubią snurkowanie, ale nie przepadają za pływaniem statkiem. W Sharm El Naga jest też możlwość nurkowania z butlą za dopłatą. W cenie wycieczki jest transfer z i do hotelu na terenie Hurghady, sprzęt do snurkowania (maska z rurką, płetwy, kamizelka),obiad, 2 puszki napoju podczas obiadu. Dodatkowo płatne są napiwki, transfer z El Gouny (cena zależy od ilości osób chętnych). Wycieczka zaczyna się w godzinach rannych około godziny 9, a powrót do hotelu około godz 16-17.
Morze Czerwone wycieczki sprawi,że Wasze wakacje będą pełne wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Sharm El Naga

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki do Sharm El Naga

Jaka jest cena wycieczki do Sharm El Naga dla dzieci?

Dzieci do 6 roku życia nie płacą nic,dzieci w wieku 6-12 lat płacą połowę ceny.

Sharm El Naga Hurghada – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażę Ci numer przez telefon. Osoby mówiące po polsku nie zawsze odbierają Cię z hotelu. Często są to tylko kierowcy.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Czy możemy zobaczyć delfiny na tej wycieczce?

Jest to prawdopodobne, chociaż nie zdarza się to zbyt często. Jeśli naprawdę zależy Ci na zobaczeniu delfinów, proponujemy rejs do Domu Delfinów, gdzie prawdopodobieństwo zobaczenia tych wspaniałych zwierząt jest bardzo wysokie.

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Parasailing

Parasailing – Hurghada jest to kilkuminutowy lot ze spadochronem ciągniętym przez motorówkę nad Morzem Czerwonym. Atrakcja w Hurghadzie warta waszej uwagi. Wprawdzie lot ze spadochronem trwa tylko kilka (7-10) minut, ale wycieczka trwa dłużej. Na motorówce, która ciągnie spadochron jest więcej osób, które będą korzystać z tej atrakcji. Sami możecie zdecydować czy chcecie lecieć wyżej czy niżej, czy chcecie zanurzyć część ciała w wodzie, czy nie. W cenie wycieczki jest transfer z i do hotelu na terenie Hurghady, lot ze spadochronem ok 10min. Dodatkowo płatne są zdjęcia/êlmy kupione od fotografa na statku, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh,Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci mnóstwo wrażeń i adrenaliny. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z parasailingu w Hurghadzie

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące parasailingu w Hurghadzie

Jaka jest cena wycieczki Parasailing Hurghada (Prachot) dla dzieci?

Dzieci płacą tyle samo co dorośli

Czy dzieci też mogą spróbować lotu na spadochronie?

Oczywiście! Parasailing to także propozycja dla dzieci. Nie ma ograniczeń co do wzrostu ani wieku. Liczymy na odpowiedzialną decyzję rodziców. Najmłodsze dzieci korzystające z parasailingu mają zwykle około 7 lat.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Parasailing odbywa się codziennie, ale na dany termin muszą być co najmniej 2 osoby.

Jakie są ograniczenia jeśli chodzi o parasailing?

Podczas jednego lotu ze spadochronem waga osób lecących nie może przekraczać 150kg.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Glass Boat Hurghada

Glass Boat w Hurghadzie to około 3-godzinna wycieczka, na której będziecie mieli okazję zobaczyć podwodny świat przez panoramiczne okna statku. Po dopłynięciu do rafy turyści są zapraszani na niższy pokład statku skąd mogą obserwować rybki i rafę koralową. Następnie dopływamy do stacji snurkowej, na którą się przesiadamy. Tam możecie snurkować (sprzęt do snurkowania – maski, rurki, płetwy są do wypożyczenia za darmo), opalać się na górnym pokładzie, robić zdjęcia. Na stacji znajduje się mini restauracja oraz sklep z których można odpłatnie korzystać, a także darmowy niewielki basen dla dzieci. Wycieczka na glass boat jest idealną propozycją dla osób, które nie chcą, bądź nie mogą, wejść do morza, a chciałyby zobaczyć rafę. Wycieczka zaczyna się koło godziny 10. W cenie wycieczki jest transfer z hotelu oraz powrót, a także sprzęt do snurkowania. Dodatkowo płatne są napiwki, bar na stacji, zdjęcia/êlmy kupione od fotografa na statku, napoje, chipsy, lody kupione w “wodnym supermarkecie”, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh,Makdi Bay 5$ od osoby, z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki sprawi ,że Twój rejs będzie bajeczny. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć ze szklanej łodzi

Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady
Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące rejsu szklaną łodzią

Jaka jest cena wycieczki Glass Boat Hurghada dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Z którego portu wypływa szklana łódź?

Szklana łódź odpływa z Nowej Mariny, znajdującej się w Sakala (centrum Hurghady), w pobliżu meczetu El Mina i targu rybnego.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Na glass boat z hoteli na terenie Hurghady odbieramy zwykle między 9 a 10 rano. Powrót z rejsu jest około 13:15-14. Po podaniu hotelu potwierdzimy dokładną godzinę wyjazdu.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Szklana Łódka odpływa codziennie z przewodnikiem w języku angielskim. Prosimy o kontakt w celu umówienia dnia wyjazdu w języku polskim w dogodnym terminie.

Czy naprawdę możesz zobaczyć rafę koralową i egzotyczne ryby podczas tego rejsu?

Oczywiście! Statek płynie do miejsca, gdzie znajduje się rafa i tam przez jakiś czas dryfuje. Okna, przez które widać podwodne życie są dość duże, dzięki czemu można z łatwością zobaczyć ryby i rafę.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci go przez telefon.

Wycieczki w Marsa Alam

Grand Aquarium

Grand Aquarium – Wielkie akwarium w Hurghadzie to 2 godzinna wycieczka do kompleksu Grand Akwarium, w którym znajdują się: akwaria z morskimi stworzeniami, lasy tropikalne, mini ZOO i wystawy skamieniałości. To świetna okazja, aby przyjrzeć się wszystkim mieszkańcom Morza Czerwonego. Tunele wypełnione wodą, pływające tuż nad głową żółwie morskie i rekiny, duża ilość niesamowitych okazów fauny i ëory, to wszystko sprawia, że wrażenia z tego miejsca pozostaną z Państwem do końca życia! Wycieczka to świetna opcja dla osób starszych i dzieci. Wybierz naszą ofertę i poznaj z nami podwodny świat Morza Czerwonego.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci dzień pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Grand Aquarium Hurghada

Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące Grand Aquarium Hurghada

Jaka jest cena wycieczki do Grand Aquarium Hurghada dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Ile czasu zajmuje obejrzenie całego Akwarium?

Szacuje się, że w zależności od grupy zajmuje to od 1 do 2 godzin. Goście mogą przebywać w obiekcie tyle czasu, ile chcą.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci go przez telefon.

Gdzie jest Wielkie Akwarium w Hurghadzie?

Hurghada Grand Aquarium znajduje się naprzeciwko ośrodka Magawish Village Resort i hotelu Mercure przy Safaga Road lub możesz skorzystać z Google Hurghada Grand Aquarium, aby uzyskać lokalizację na mapie.

Czy mogę robić zdjęcia?

Tak. Jednak ryby akwariowe są bardzo wrażliwe na warunki oświetleniowe w swoim środowisku. Używanie lampy błyskowej jest zabronione.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Wycieczki w Marsa Alam

Sand City

Sand city w Hurghadzie to muzeum na otwartej przestrzeni, założone w grudniu 2013 roku na powierzchni 10.000m² , którego ukończenie zajęło 7 miesięcy. Na kolekcję muzeum składa się około 60 rzeźb w tym posągi 3D, z których najwyższy ma 9 metrów oraz płaskorzeźby. Piaskowe miasto, jako jedyne na świecie posiada rzeźby zrobione z 2 kolorów piasku i łączy w sobie dwie różne koncepcje: Sztukę mitologiczną, reprezentującą legendy, sławnych przywódców wojskowych, bóstwa, postacie z literatury, które wpłynęly na bieg historii Sztukę świata bajki, reprezentującą animowane postacie świata Disney’a i najbardziej znane postacie Holywood. Wybierz się z nami w absorbującą i ekscytującą podróż przez epoki łączące nasz świat z historycznymi korzeniami. Zapraszamy na niezapomianą przygodę z Morze Czerwone wycieczki. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z wycieczki po Sand City

Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące Sand City

Jaka jest cena wycieczki Sand City Hurghada dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Jak długa jest ta podróż?

Wycieczka do piaskowego miasta trwa od 8 do 15.Odbieramy z hoteli z wyprzedzeniem,w zależności od lokalizacji hotelu.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatności dokonuje się podczas wycieczki.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Turystów odbieramy zwykle z hoteli w Hurghadzie między 9 a 10 rano. Powrót z wycieczki około 13:15-14. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy po podaniu nazwy hotelu.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci go przez telefon.

Quad safari rano - Hurghada

Wycieczki w Marsa Alam

Quad safari rano - Hurghada

Quad safari rano Hurghada – Turyści około godziny 8 odebrani są z hotelu busem, a następnie udajemy się do ośrodka organizującego safari na pustyni. Tam przesiadamy się na quady. Po krótkim instruktażu wyruszymy na pustynię. Do wioski beduińskiej będziemy jechać ok 1h na quadach. Na miejscu podana zostanie tradycyjna herbata beduińska oraz będzie okazja by przejechać się na wielbłądzie. Po zwiedzeniu wioski beduińskiej i zrobieniu zdjęć wrócimy do bazy quadowej – kolejna 1h jazdy na quadach. Po rannej przygodzie koło godziny 12 zostaniecie odwiezieni do hotelu. Dodatkowo płatne są napoje, napiwki, gogle do wypożyczenia, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay i z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci poranek pełen adrenaliny. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z porannego safari na quadach

Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam
Wycieczki w Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące poranek na quadach

Jaka jest cena porannego safari na quadach dla dzieci?

Dzieci poniżej 10 lat nie mają wstępu na tę wycieczkę. Dzieci w wieku od 10 do 12 lat płacą połowę ceny.

Gdzie odbywa się poranne safari na quadach?

Quad safari w Hurghadzie odbywa się na Pustyni Wschodniej, zwanej też Pustynią Arabską, która jest północno-wschodn ią częścią Sahary. Garaż z którego wyruszamy jest położony za centrum handlowym Senzo Mall, więc najkrótszy dojazd jest z hoteli tj. Jungle Aqua Park, Titanic, Jaz Aquamarine, Ali Baba itp, zaś najdłuższy z hoteli położonych w dzielnicy El Ahya tj. Hawaii Le Jardin, Golden Beach, Caves. Na Pustyni Arabskiej znajduje się najwyższy szczyt afrykańskiej części Egiptu - Gabal Shayib al Banat. Ma on wysokość 2187 m. n.p.m. Jest częścią masywu złożonego z czterech szczytów: Gabal Abu Duchan- 1705 m.n.p.m. Gabal Sza’ib al-Banat - 2187 m.n.p.m. (26:58:45 N 33:29:15 E) Gabal Kattar - 1963 m.n.p.m. Gabal Umm Inab - 1782 m.n.p.m. Tereny te zamieszkiwane są głównie przez plemię Ma'aza , znane też jako Bani Attia, składające się z około tysiąca osób i zamieszkujące teren około 90 000 km². Obszar Pustyni Arabskiej był pierwotnie zamieszkiwany przez Arabów. Na długo zanim Egipt stał się krajem muzułańskim.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Jaka jest różnica między porannym safari a popołudniowym safari na quadach?

Poza oczywistą różnicą związaną z godzinami w których odbywają się obie wycieczki, w quadach popołudniowych macie dodatkowo kolację i show orientalny, których nie ma w quad safari rano. Rano nie ma też Beduinki, która piecze chleb.

W jakie dni odbywa się safari na quadach?

Quad Safari odbywa się codziennie w języku angielskim. Prosimy o kontakt w celu ustalenia dnia, w którym polskojęzyczny przewodnik będzie na safari.

W co się ubrać na safari na quadach?

Odzież sportowa jest najlepsza na safari. Zalecane są buty sportowe m.in. trampki (choć sandały też mogą być używane w ostateczności), sportowy t-shirt (lub bluza od listopada do marca) oraz sportowe spodnie. Latem można nosić szorty, choć na quadach robi się dość gorąco, więc zwykle lepiej sprawdzą się długie spodnie.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci go przez telefon.

What time is the departure / return from the hotel?

We usually pick up tourists from hotels in Hurghada between 9 and 10 am. Return from the tour is around 1:15-14 PM. We will confirm the exact departure time after informing the hotel.

Quady po południu z Hurghada

Wycieczki z Marsa Alam

Quady po południu z Hurghada

Quady po południu z Hurghada – Zachód słońca na pustyni, jazda quadem po pustynni, przejażdżka wielbłądem i możliwość zwiedzania beduińskiej wioski to mnóstwo atrakcji, które zapewnimy Wam podczas tej wycieczki. Turyści zostaną odebrani z hotelu busem około godziny 14, a następnie udamy się do ośrodka organizującego safari na pustyni. Przesiadamy się na quady. Najpierw przeprowadzony zostanie instruktaż, a następnie wyruszymy na pustynne szaleństwo. Na quadach będziemy jechać około 1h w jedną stronę, aż do wioski beduińskiej. Po dotarciu na miejsce zobaczycie tradycyjne domy Beduinów. Podana zostanie tradycyjna beduińska herbata oraz będziesz miał okazję zobaczyć jak Beduinka piecze chleb. Będzie można spróbować jak smakuje pieczywo wypiekane na pustyni. W wiosce beduińskiej będzie też szansa by przejechać się na wielbłądzie. Następnie wrócicie do bazy quadowej – kolejna godzina jazdy na quadach. Na sam koniec wycieczki jest kolacja i show orientalne z m.in. tańcem brzucha i derwiszem oraz zapierający dech w piersiach pokaz ognia. To jest główna różnica między krótszym quad safari rano, a safari popołudniu. Po wszystkich atrakcjach około godziny 20 zostaniecie odwiezieni do hotelu. Dodatkowo płatne są napoje, napiwki, gogle do wypożyczenia, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay i z Safagi 10$ od osoby.
Morze Czerwone wycieczki sprawi, że Twoje popołudnie będzie pełne wrażeń i adrenaliny. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Quady po południu z Hurghada

Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące popołudniowej wycieczki na quadach

Jaka jest cena safari na quadach dla dzieci?

Dzieci poniżej 10 lat nie mają wstępu na tę wycieczkę. Dzieci w wieku od 10 do 12 lat płacą połowę ceny.

Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Jaka jest różnica między porannym safari a popołudniowym safari na quadach?

Poza oczywistą różnicą związaną z godzinami w których odbywają się obie wycieczki, w quadach popołudniowych macie dodatkowo kolację i show orientalny, których nie ma w quad safari rano. Rano nie ma też Beduinki, która piecze chleb.

Jak mam spotkać się z autobusem, który mnie odbierze?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci numer przez telefon.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Popołudniowe quady odbywają się codziennie w języku angielskim. Prosimy o kontakt w celu ustalenia dnia, w którym polskojęzyczny przewodnik będzie na quadach.

W co się ubrać na safari na quadach?

Odzież sportowa jest najlepsza na safari. Zalecane są buty sportowe m.in. trampki (choć sandały też mogą być używane w ostateczności), sportowy t-shirt (lub bluza od listopada do marca) oraz sportowe spodnie. Latem można nosić szorty, choć na quadach robi się dość gorąco, więc zwykle lepiej sprawdzą się długie spodnie.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Wycieczki z Marsa Alam

Mega Safari Hurghada

Mega Safari Hurghada – Doskonała wycieczka dla dorosłych i dla dzieci. Oprócz jazdy jeepami, 30 minutowej przygodzie na quadach i 10 minutowej przejażdżce na buggy, odwiedzicie terrarium z egzotycznymi zwierzętami (terrarium nie jest dostępne w czasach covid-19) , będziecie mogli zobaczyć jak żyją beduini, a także napijecie się beduińskiej herbaty i zjecie typowy beduiński chlebek. Dodatkową atrakcją będzie przejażdżka na wielbłądzie. Kolacja oraz bogate show folklorystyczne w cenie wycieczki. Na wieczornym show zobaczycie taniec derwisza, fantastyczny egipski taniec brzucha a także zapierające dech w piersiach pokazy ognia. Wszystkie te atrakcje macie zapewnione w cenie wycieczki. Wasza przygoda zaczyna się około godziny 12:30,kierowca zabiera Was z hotelu i jedziecie jeepem przez pustynie do garażu gdzie przesiadacie się na quady. Po instruktażu jaki zostanie Wam udzielony ,ruszycie na pustynne szaleństwo na quadach. Po powrocie przesiądziecie się na buggy, a następnie pojedziecie jeepem do wioski beduińskiej. Zachód słońca na pustyni jest cudowny i będziecie mogli go podziwiać. Po wszystkich atrakcjach kierowca odwiezie Was do hotelu. Dodatkowo płatne są napoje, napiwki, gogle do jazdy quadem, transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay i z Safagi 10$ od osoby
Morze Czerwone wycieczki zadba aby Wasza wycieczka była pełna wrażeń i adrenaliny. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z wycieczki Mega Safari Hurghada

Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące wyprawy na Mega Safari Hurghada

Mega Safari - dla kogo?

Mega Safari to bardzo popularna wycieczka wśród rodzin z dziećmi. Niesamowita ilość atrakcji sprawia, że nawet najmłodsi uczestnicy wracają zachwyceni.

W co się ubrać na mega safari?

Odzież sportowa jest najlepsza na safari. Zalecane są buty sportowe m.in. trampki (choć sandały też mogą być używane w ostateczności), sportowy t-shirt (lub bluza od listopada do marca) oraz sportowe spodnie. Latem można nosić szorty, choć na quadach robi się dość gorąco, więc zwykle lepiej sprawdzą się długie spodnie.

Jaka jest różnica między porannym safari na quadach a popołudniowym quadem z Mega Safari?

Rano quad safari i popołudniowe quady, jedziesz około 2 godzin na quadach - około 1 godziny do wioski Beduinów i około 1 godziny z powrotem. Quadem Mega Safari zajmuje tylko około 30-40 minut. Jeep zabierze Cię do wioski Beduinów na Mega Safari. Dodatkowo program Mega Safari obejmuje przejażdżkę buggy, która nie jest dostępna na quadach rano ani na quadach po południu.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatność jest podczas wycieczki. Zwykle dopiero na pustyni. Płacimy pierwszej osobie, która się upomni, zna Wasz numer pokoju i kwotę, którą powinniście zapłacić.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli w Hurghadzie odbieramy między 12 a 13. Powrót z mega safari około 19:00 - 20:00. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy po podaniu nazwy hotelu.

Jaka jest cena Mega Safari dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Czy można kupić arafatki na safari?

Tak. Jeśli nie masz swoich arafatek i nie masz gdzie ich kupić przed safari, możesz kupić arafatkę za 2-3 $/euro za sztukę na pustyni w garażu, z którego wyjedziesz quadami i buggy. Można tam również wypożyczyć gogle do jazdy quadem - za 2-3 $/euro za sztukę.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci numer przez telefon.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Hurghada Wycieczka do Kairu

Wycieczki z Marsa Alam

Hurghada Wycieczka do Kairu

Hurghada Wycieczka do Kairu – Piramidy w Gizie to jeden z siedmiu cudów świata. Być w Egipcie i nie zobaczyć piramid? Przecież to się w głowie nie mieści ! Poza piramidami w Gizie będziecie mogli też zobaczyć eksponaty w muzuem Egipskim w Kairze, w tym złotą maskę Tutenchamona! Na wycieczkę do Kairu zostaniecie odebrani spod hoteluw którym jesteście zameldowani klimatyzowanym autokarem wyposażonym w toaletęktórym udacie się do Kairu. Około 200km przed Kairem zatrzymacie się w zajeździe Zafarana, gdzie będzie można skorzystać z toalet, napić się kawy, czy coś zjeść. Do Kairu dojeżdżacie około 8 rano. Pierwszym punktem wycieczki jest zwiedzanie Muzeum Egipskiego, gdzie znajduje się m.in. ponad 1700 obiektów z Grobowca Tutenchamona, w tym złota maska faraona. Po muzuem Egipskim udajecie się na obiad wliczony w cenę wycieczki. Obiad jest w restauracji w pobliżu piramid, w formie stołu szwedzkiego. Napoje podczas obiadu są dodatkowo płatne. Po obiedzie udajecie się na zwiedzanie piramid w Gizie. Wielkie Piramidy, jeden z siedmiu cudów świata, włącznie z Wielką Piramidą Cheopsa, Średnią Piramidą Chephrena oraz Małą Piramidą Mykerinosa, a także Sênksem. W międzyczasie chętne osoby mogą skorzystać z rejsu po Nilu. Ta atrakcja jest dodatkowo płatna 10$ od osoby. Turyści, którzy nie korzystają z rejsu czekają na pozostałych w autokarze. Jeśli jesteście w Kairze bardzo wcześnie, gdy muzuem jest jeszcze zamknięte, rejs po Nilu jest pierwszym punktem wycieczki. Po zrealizowaniu całego programu wycieczki pora na powrót. Około północy jesteście w Hurghadzie. Dodatkowo płatne są napoje, napiwki, rejs łodzią motorową po Nilu – 10$, przejażdżka wielbłądem, koniem lub bryczką na panoramę przy piramidach – 10$
Morze Czerwone wycieczki sprawi, że Wasza podróż upłynie w przyjemnej atmosferze. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Hurghada Wycieczka do Kairu

Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam
Wycieczki z Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące Hurghada Wycieczka do Kairu

Jaka jest cena wycieczki do Kairu z Hurghady dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Wycieczka do Kairu z Hurghady – czy warto?

Wycieczka do Kairu z Hurghady jest szczególnie polecana osobom, które podczas wakacji w Hurghadzie chciałyby zobaczyć piramidy i eksponaty muzealne ze starożytnego Egiptu w Muzeum Egipskim. Chociaż podróż autobusem trwa około sześciu godzin w jedną stronę, jeśli nie miałeś okazji zobaczyć piramid na żywo, naprawdę warto wybrać się do Kairu.

Czy podróż do Kairu jest bezpieczna?

Na każdej wycieczce do Kairu w autokarze jest z Wami policjant. My, jako organizatorzy wyjazdu, jesteśmy zobowiązani uzyskać zezwolenie od policji turystycznej pozwalające na zorganizowanie wycieczki. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek sygnały alarmujące policja nie wydaje tego zezwolenia. Do tej pory zdarzyło się to zaledwie kilka razy, i za każdym razem było związane z pogodą.

Jaka jest odległość z Hurghady do Kair (Giza)?

Z Hurghady do Kairu jest to około 470 km. Podróż z Hurghady do Kairu zajmuje około 5 godzin, ale w przypadku wycieczki zorganizowanej, do tego czasu trzeba doliczyć odbiór z hotelu, przystanki i ewentualne korki przy wjeździe do miasta.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatność jest podczas wycieczki, po wejściu do autokaru. Płaci się pilotowi, który jedzie z Wami autokarem.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli na terenie Hurghady odbieramy między 1,a 2 rano. Powrót z Kairu jest po 24. Po podaniu hotelu potwierdzimy dokładną godzinę wyjazdu.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Do Kairu jeździmy regularnie w każdy poniedziałek, środę i sobotę. Zawsze są chętni. Jedyną sytuacją w której wycieczka może zostać odwołana pomimo złożonej rezerwacji jest nieprzejezdna trasa. W przeciągu ostanich pięciu lat takie zdarzenie miało miejsce jedynie kilka razy. Zawsze powodem były obfite opady deszczu.

Wycieczka do Kairu z Hurghady – o czym warto pamiętać?

Wycieczka do Kairu jest całodniową wycieczką, podczas której zapewniony macie obiad. Dzień przed wyjazdem warto więc zgłosić w recepcji hotelu, że wybieracie się na wycieczkę i chcielibyście zamówić śniadanie na wynos tzw. breakfast box. Zdarza się, że te hotelowe breakfast boxy są bardzo skąpe. Czasem są to np dwie bułki z egipską mortadellą i ogórek. Warto więc na wszelki wypadek wziąć jeszcze coś z kolacji np banana, słodką bułkę czy rogalika.

Jak się ubrać na wycieczkę do Kairu?

Przede wszystkim wygodnie. Wycieczka do Kairu to wielogodzinna podróż autokarem więc Wasza wygoda powinna być na pierszym miejscu. Nie ma żadnych wymogów jeśli chodzi o strój (typu zakryte ramiona czy kolana), ale warto mieć na uwadze panujące w Egipcie obyczaje i ubrać się skromnie. Dobrze ubrać się na cebulę by można było się rozbierać/ zakrywać zależnie od temperatur. W samym Kairze latem jest upalnie, zimą zwykle jest ciepło. Warto jednak pamiętać, że jak się zaśnie pod klimatyzacją w autokarze, czy wychodzi zimą ok 6 rano z autokaru na postoju, to można naprawdę zmarznąć. Zimą około 6 rano na zewnątrz bywa poniżej 10 stopni i zdarza się, że wieje silny wiatr.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci numer przez telefon.

Wycieczki z Marsa Alam

Hurghada Marsa Alam

Hurghada Marsa Alam – Z Hurghady: Park Narodowy Abu Dabab w Marsa Alam “Dom żółwi. Dugony , zielone żółwie, płaszczki, ośmiornice, kalmary, mątwy…. I to jeszcze nie wszyscy mieszkańcy tego wspaniałego miejsca !To prawdziwy raj dla miłośników nurkowania. Poczuj harmonię z podwodnego świata morza Czerwonego!!!! Odbierzemy Cię z hotelu w Hurghadzie wczesnym rankiem w 3 godzinną podróż do Marsa Alam. Gdy dojedziemy na miejsce, poczujecie się jak bylibyście w raju. Będąc na plaży, możecie odpocząć na leżaku lub snurkować z rurką.Milośnicy nurkowania mogą podziwiać piękno podwodnego świata wraz instruktorem. Przy odrobinie szczęścia zobaczysz też żywego manata. Przepiękna plaża i lazurowa woda sprawia, że pokochacie to miejsce. Na plaży znajdują sie toalety oraz bar, w którym zjecie obiad w formie bufetu. Około 16, po relaksującym dniu w Abu Dabbab zabierzemy Was do Hurghady. Czas powrotu do Hurghady około godziny 20 ,abyście mogli spokojnie zjeść kolację w hotelu.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci mnóstwo atrakcji i wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Hurghada Marsa Alam

Wycieczka do Asuan z Hurghady
Wycieczka do Asuan z Hurghady
Wycieczka do Asuan z Hurghady
Wycieczka do Asuan z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące Hurghada Marsa Alam

Skąd wiemy cena wycieczki z Hurghady do Marsa Alam dla dzieci?

Za nurkowanie dzieci płacą tyle co dorośli.

Wycieczka z Hurghady do Marsa Alam – o czym warto pamiętać?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że podczas wypraw snorkelingowych dbamy o to, aby nie zranić się na rafie. Bardzo ważne: nie wolno nam zabierać z plaży kawałków rafy ani muszli.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatność jest podczas wycieczki, po wejściu do autokaru. Płaci się pilotowi, który jedzie z Wami autokarem.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Odbieramy Was z hotelu wczesnym rankiem.Powrot do Hurghady około godziny 20.

Czy możemy zobaczyć delfiny na tej wycieczce?

Jest to prawdopodobne, chociaż nie zdarza się to zbyt często. Jeśli naprawdę zależy Ci na zobaczeniu delfinów, proponujemy rejs do Domu Delfinów, gdzie prawdopodobieństwo zobaczenia tych wspaniałych zwierząt jest bardzo wysokie.

Jak poznać autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba przychodząca po ciebie ma numer twojego pokoju i powinna go podać. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem numeru pokoju, pokażemy Ci numer przez telefon.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

wycieczka do Starego Kairu z Hurghady

Asuan Wycieczka

Asuan Wycieczka – Wyjazd z Hurghady we wczesnych godzinach rannych. Po przyjeździe do Aswanu lunch (napoje dodatkowo płatne). Zwiedzanie zaczynamy od zespołu świątynnego poświęconego bogini Izydzie. Pierwotnie znajdował się on na wyspie Fila, która zalano podczas budowy tamy asuańskiej. Wieczorem zakwaterowanie w 3* lub 4* hotelu w Asuanie. Drugiego dnia wczesna pobudka (śniadanie w formie suchego prowiantu), przejazd w konwoju do Abu Simbel, gdzie czeka zapierający dech w piersiach widok na świątynie Ramzesa II i jego żony Nefertari. Lunch (napoje dodatkowo płatne). Krótki postój na Wielkiej Tamie Asuańskiej – okazja doi zrobienia zdjęć. Powrót do Hurghady w późnych godzinach wieczornych. Wycieczka prywatna – cena zależy od ilości uczestników Podróż z Hurghady do Abu Simbel trwa około 9 godzin.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci cudowne wspomnienia. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Asuan Wycieczka

wycieczka do Starego Kairu z Hurghady
wycieczka do Starego Kairu z Hurghady
wycieczka do Starego Kairu z Hurghady
wycieczka do Starego Kairu z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki z Hurghady do Asuanu

Jak zarezerwować wycieczkę do Asuanu z Hurghady?

Aby zarezerwować wycieczkę do Asuanu wyślij Aby zarezerwować wycieczkę do Asuanu wyślij 1. nazwa hotelu, 2. numer pokoju, 3. imiona i nazwiska wszystkich uczestników, 4. data przyjazdu, 5. data wyjazdu, 6. nazwa biura podróży, z którym przyjechaliście, 7. zdjęcie pierwszej strony paszporty , 8. zdjęcie wizy.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatność jest podczas wycieczki, po wejściu do autokaru. Płaci się pilotowi, który jedzie z Wami autokarem.

Jak cena dziecka wycieczki do Asuanu?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Wycieczka do Asuanu z Hurghady – czy warto?

Podobnie jak w przypadku podróży z Hurghady do Asuanu, ta podróż wiąże się z kilkugodzinną podróżą autobusem. Dlatego przed zakupem wycieczki do Asuanu turyści często pytają, czy naprawdę warto. Jednak zazwyczaj decydują, wracają wyczerpani, ale niesamowicie zadowoleni. Większość z nich lubi Asuan znacznie bardziej niż inne miejsca.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Wycieczka do Asuan z Hurghady

Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Wycieczka do Luksoru z Hurghady – Wycieczka do Doliny Królów to rozszerzona wersja wycieczki do Luksoru. Poza świątynią Karnak, świątynią Hatszepsut oraz kolosami Memnona, będziesz miał okazję zobaczyć również Dolinę Królów – starożytną nekropolię. W Dolinie Królów wejdziemy do trzech wybranych przez przewodnika grobowców. Zwykle są to grobowce Ramsesa trzeciego, Ramsesa czwartego i Ramsesa dziewiątego. Co to właściwie jest ta “Dolina Królów”? Jest to miejsce gdzie pochowani byli faraonowie (oraz ich rodziny). Taki starożytny cmentarz z grobowcami wykutymi w skale. Warto pamiętać, że Starożytni Egipcjanie przykładali niezwykłą wagę do życia po śmierci. Ich grobowce to zwykle prawdziwe dzieła sztuki. Spacer wypełnionymi malowidłami korytarzami oraz sale, w których znajdowały się niegdyś mumie faraonów, robi niesamowite wrażenie. Podczas wycieczki mają Państwo zapewniony obiad w cenie wycieczki.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci super wspomnienia. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Wycieczka do Luksoru z Hurghady

Wycieczka do Asuan z Hurghady
Wycieczka do Asuan z Hurghady
Wycieczka do Asuan z Hurghady
Wycieczka do Asuan z Hurghady

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki z Hurghady do Luksoru

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki z Hurghady do Luksoru Jak zarezerwować wycieczkę do Doliny Królów z Hurghady?

Aby zarezerwować wycieczkę do Doliny Królów prosimy o przesłanie: 1. nazwa hotelu, 2. numer pokoju, 3. imiona i nazwiska wszystkich uczestników, 4. data przyjazdu, 5. data wyjazdu 6. nazwa biura podróży z którym przyjechałeś, 7. zdjęcie pierwszej strony paszportów, 8. zdjęcie wizy.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Jeździmy do Doliny Królów w każdy wtorek, czwartek i niedzielę.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatność jest podczas wycieczki, po wejściu do autokaru. Płaci się pilotowi, który jedzie z Wami autokarem.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Odbieramy z hoteli w Hurghadzie między 4 a 5 w nocy. Powrót z Luksoru po 22:00. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy po poinformowaniu hotelu.

Jaka jest cena wycieczki do Luksoru z Doliną Królów dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady – czy warto?

Podobnie jak w przypadku wycieczki do Kairu tak i ta wycieczka jest związana z kilkugodzinną podróżą autobusem. Dlatego też przed kupieniem wycieczki do Luksoru (czy do Kairu) turyści pytają czy aby na pewno warto się męczyć. Zazwyczaj jednak się decydują, jadą i wracają wyczerpani, ale niesamowicie zadowoleni. Większości z nich Luksor podoba się dużo bardziej niż Kair.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Pamiętaj, że we wszystkich naszych pakietach wycieczek oferujemy najsmaczniejsze owoce morza

wycieczki Parasailing Hurghada
wycieczki Parasailing Hurghada
wycieczki Glass Boat Hurghada
wycieczki Glass Boat Hurghada
wycieczki Parasailing Hurghada
wycieczki Parasailing Hurghada
Wycieczka do Asuan z Hurghady

Abu Dabbab

Abu Dabbab – Dugony , zielone żółwie, płaszczki, ośmiornice, kalmary, mątwy…. I to jeszcze nie wszyscy mieszkańcy tego wspaniałego miejsca !To prawdziwy raj dla miłośników nurkowania i snurkowania. Poczuj harmonię z podwodnego świata morza Czerwonego!!!! Odbierzemy Cię z hotelu w Hurghadzie wczesnym rankiem w 3 godzinną podróż do Marsa Alam.Gdy dojedziemy na miejsce, poczujecie się jak bylibyście w raju. Będąc na plaży, możecie odpocząć na leżaku lub snurkować z rurką.Milośnicy nurkowania mogą podziwiać piękno podwodnego świata wraz instruktorem. Przy odrobinie szczęścia zobaczysz też żywego manata. Przepiękna plaża i lazurowa woda sprawia, że pokochacie to miejsce. Na plaży znajdują sie toalety oraz bar, w którym zjecie obiad w formie bufetu. Około 16, po relaksującym dniu w Abu Dabbab zabierzemy Was do Hurghady. Czas powrotu do Hurghady około godziny 20 ,abyście mogli spokojnie zjeść kolację w hotelu.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci dzień pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Abu Dabbab

Wycieczka do Asuan z Marsa Alam
Quad safari rano z Hurghada
Wycieczka do Asuan z Marsa Alam
Wycieczka do Asuan z Marsa Alam

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki z abu Dabbab

Czy mogę nurkować, jeśli nie umiem pływać?

Oczywiście! Pływanie nie jest wymagane do nurkowania. Co więcej, nurkowanie często jest znacznie lepiej postrzegane przez osoby, które nie umieją pływać/boją się wody niż snorkeling z maską i fajką.

Kiedy nie mogę nurkować?

Zabrania się nurkowania na 24h przed lotem.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Odbieramy Was z hotelu wczesnym rankiem.Powrot do Hurghady około godziny 20

Czy mogę nurkować, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłem?

Oczywiście! Nurkowanie dla początkujących, tzw. intro dive, to nurkowanie dla osób, które nie mają (lub mają niewielkie) doświadczenia nurkowego.

Ile lat musi mieć dziecko, aby móc nurkować z butlą?

Co najmniej 8 lat.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Wycieczka z Hurghady do Abu Dabbab

Abu Simbel

Abu Simbel – Wyjazd z Marsa Alam we wczesnych godzinach rannych (około 5.00 rano w zależności od lokalizacji hotelu – przed wkupieniem tej wycieczki prosimy sprawdzić położenie hotelu na mapie). Po przyjeździe do Aswanu lunch (napoje dodatkowo płatne). Zwiedzanie zaczynamy od zespołu świątynnego poświęconego bogini Izydzie. Pierwotnie znajdował się on na wyspie Fila, którą zalano podczas budowy Wielkiej Tamy Asuanskiej. W latach 60tych XX wieku UNESCO przeprowadziło akcję ratowania tych zabytków. Świątynie zostały w całości rozebrane i przebudowane do swojej oryginalnej postaci na pobliskiej wyspie Agilika. Zobaczymy tez Niedokończony Obelisk. Wieczorem zakwaterowanie w 3,5* lub 4* hotelu w Asuanie, tam kolacja. Drugiego dnia wczesna pobudka (śniadanie w formie suchego prowiantu odbieramy z recepcji przed wyjazdem), przejazd w konwoju do Abu Simbel, gdzie czeka zapierajacy dech w piersiach widok na Świątynię Ramzesa II i jego żony Nefertari. Lunch (napoje dodatkowo płatne). Krótki postój na Wielkiej Tamie Asuanskiej – okazja do zrobienia wspaniałych zdjeć. Tama jest olbrzymia: długa na 3600m, szeroka u podstawy na 980m i wysoka na 111m. Spiętrza wody jeziora Nasera. Dostarcza niezbędnej do upraw wody, a także jest źródłem energii elektrycznej dla całego Egiptu. Powrót do Marsa Alam w późnych godzinach wieczornych (około 22.00). Wycieczka prywatna – cena zależy od ilości uczestników (minimum 2 osoby), kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci piękne wspomnienia. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Marsa Alam do Abu Simbel Asuanu

wycieczka do Starego Kairu z Hurghady
wycieczka do Starego Kairu z Hurghady
Wycieczka z Hurghady do Abu Dabbab
Wycieczka z Hurghady do Abu Dabbab

Pytania i odpowiedzi dotyczące Abu Simbel Asuanu z Marsa Alam

Jak zarezerwować wycieczkę do Asuanu z Marsa Alam?

To book a trip to Aswan please send Aby zarezerwować wycieczkę do Asuanu wyślij Aby zarezerwować wycieczkę do Asuanu wyślij 1. nazwa hotelu, 2. numer pokoju, 3. imiona i nazwiska wszystkich uczestników, 4. data przyjazdu, 5. data wyjazdu, 6. nazwa biura podróży, z którym przyjechaliście, 7. zdjęcie pierwszej strony paszporty , 8. zdjęcie wizy.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatność jest podczas wycieczki, po wejściu do autokaru. Płaci się pilotowi, który jedzie z Wami autokarem.

Jaka jest cena wycieczki do Asuan dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Wycieczka do Asuanu z Marsa Alam – czy warto?

Podobnie jak w przypadku podróży z Hurghady do Asuanu, ta podróż wiąże się z kilkugodzinną podróżą autobusem. Dlatego przed zakupem wycieczki do Asuanu turyści często pytają, czy naprawdę warto. Jednak zazwyczaj decydują, wracają wyczerpani, ale niesamowicie zadowoleni. Większość z nich lubi Asuan znacznie bardziej niż inne miejsca.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Wycieczki z Marsa Alam do Luksoru

Quad safari rano z Hurghada

Wycieczki z Marsa Alam do Luksoru

Wycieczki z Marsa Alam do Luksoru – Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady zaczyna się od wizyty w świątyni Karnak, największym miejscu kultu jakie kiedykolwiek zbudowano. Jej starożytna nazwa ipet-isut oznacza „miejsce najświętsze”. Kompleks świątynny został zbudowany w ciągu 2000 lat przez pokolenia faraonów. Wielka Sala hypostylowa jest niesamowitym lasem filarów. Po lunchu w restauracji na Nilu, odbędzie się wycieczka do zachodniego brzegu tej wspaniałej rzeki, aby odwiedzić dwa olbrzymie posągi Amenhotepa III „Kolosy Memnona”. Będzie można odwiedzić również wielką świątynię Hatszepsut. Ta imponująca świątynia poświęcona Królowej Hatszepsut, jedynemu żeńskiemu faraonie w starożytnym Egipcie, wyrasta z pustynnej równiny w szeregi tarasów i miragów. Potem zabiorę was do obejrzenia warsztatów alabastrowych, gdzie Egipcjanie ręcznie produkują swoje produkty sklepowe. Pod koniec wycieczki odwieziemy Cię do hotelu w Marsa Alam.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci dzień pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Wycieczki z Marsa Alam do Luksoru

Quad safari rano z Hurghada
Quad safari rano z Hurghada
Quad safari rano z Hurghada
Quad safari rano z Hurghada

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki z Marsa Alam do Luksoru

Jak zarezerwować wycieczkę do Luksoru z Marsa Alam?

By zarezerwować wycieczkę do Luxoru należy przesłać 1. nazwę hotelu, 2. numer pokoju, 3. imiona i nazwiska wszystkich uczestników, 4. datę przylotu, 5. datę wylotu 6. nazwę biura podróży z którym przylecieliscie, 7. zdjęcie pierwszej strony paszportów, 8. zdjęcie wizy.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Jeździmy do Luksoru w każdy wtorek, czwartek i niedzielę.

Wycieczka do Luksoru z Marsa Alam – o czym warto pamiętać?

Wycieczka do Luksoru to całodniowa wycieczka, a obiad będzie gwarantowany. Dzień przed wyjazdem warto zgłosić w recepcji hotelu, że wybieracie się na wycieczkę i chcieliby Państwo zamówić śniadanie na wynos tzw. breakfast box.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Odbieramy z hoteli w Marsa Alam w godzinach od 1 do 2:40. Powrót z Luksoru po 23:00. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy po podaniu nazwy hotelu.

Jaka jest cena wycieczki do Luksoru dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Quad safari rano z Hurghada

Hatszepsut

Hatszepsut – Wycieczka do Doliny Królów z Marsa Alam zaczyna się od wizyty w świątyni Karnak, największym miejscu kultu jakie kiedykolwiek zbudowano. Jej starożytna nazwa ipet-isut oznacza „miejsce najświętsze”. Kompleks świątynny został zbudowany w ciągu 2000 lat przez pokolenia faraonów. Wielka Sala hypostylowa jest niesamowitym lasem filarów. Po lunchu w restauracji na Nilu, odbędzie się wycieczka do zachodniego brzegu tej wspaniałej rzeki, aby odwiedzić dwa olbrzymie posągi Amenhotepa III „Kolosy Memnona”. Następnie udacie się do Doliny Królów. W tej starożytnej nerkopolii będziecie mogli (w cenie wycieczki) wejść do środka trzech grobowców. Będzie można odwiedzić również wielką świątynię Hatszepsut. Ta imponująca świątynia poświęcona Królowej Hatszepsut, jedynemu żeńskiemu faraonowi w starożytnym Egipcie, wyrasta z pustynnej równiny w szeregi tarasów i miragów. Potem zabierzemy was do obejrzenia warsztatów alabastrowych, gdzie Egipcjanie ręcznie produkują swoje produkty sklepowe. Dodatkowo płatne są napoje, napiwki, rejs na wyspę bananową $12 za osobę Pod koniec wycieczki odwieziemy Was do hotelu w Marsa Alam.
Morze Czerwone wycieczki zapewni Ci dzień pełen wrażeń. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć z Doliny Królów i świątyni Hatszepsut

Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki do Doliny Królów z Marsa Alam

Jak zarezerwować wycieczkę do Doliny Królów z Marsa Alam?

Aby zarezerwować wycieczkę do Doliny Królów prosimy o przesłanie: 1. nazwa hotelu, 2. numer pokoju, 3. imiona i nazwiska wszystkich uczestników, 4. data przyjazdu, 5. data wyjazdu 6. nazwa biura podróży z którym przyjechałeś, 7. zdjęcie pierwszej strony paszportów, 8. zdjęcie wizy

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Jeździmy do Doliny Królów w każdy wtorek, czwartek i niedzielę.

Kiedy i komu powinniśmy zapłacić za wyjazd?

Płatność jest podczas wycieczki, po wejściu do autokaru. Płaci się pilotowi, który jedzie z Wami autokarem.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Odbieramy z hoteli w Marsa Alam w godzinach od 1 do 2:40. Powrót z Luksoru po 23:00. Dokładną godzinę wyjazdu potwierdzimy po podaniu nazwy hotelu.

Jaka jest cena wycieczki do Luksoru z Doliną Królów dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Wycieczka do Doliny Królów z Hurghady – czy warto?

Podobnie jak w przypadku wycieczki do Kairu tak i ta wycieczka jest związana z kilkugodzinną podróżą autobusem. Dlatego też przed kupieniem wycieczki do Luksoru (czy do Kairu) turyści pytają czy aby na pewno warto się męczyć. Zazwyczaj jednak się decydują, jadą i wracają wyczerpani, ale niesamowicie zadowoleni. Większości z nich Luksor podoba się dużo bardziej niż Kair.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Quad safari z Hurghada

Piramidy

Piramidy – w Gizie to jeden z siedmiu cudów świata. Być w Egipcie i nie zobaczyć piramid? Przecież to się w głowie nie mieści! Poza piramidami w Gizie będziecie mogli też zobaczyć eksponaty w Muzuem Egipskim w Kairze, w tym złotą maskę Tutenchamona! Na wycieczkę do Kairu z Marsa Alam zostaniecie odebrani spod hotelu w którym jesteście zameldowani samochodem osobowym bądź busem (zależnie od ilości chętnych). Kierowca zawiezie Was do Hurghady, gdzie przesiądziecie się do innego autokaru, którym udacie się do Kairu. Około 200km przed Kairem zatrzymacie się w zajeździe Zafarana, gdzie będzie można skorzystać z toalet, napić się kawy, czy coś zjeść. Do Kairu dojeżdżacie około 8 rano. Pierwszym punktem wycieczki jest zwiedzanie Muzeum Egipskiego, gdzie znajduje się m.in. ponad 1700 obiektów z Grobowca Tutenchamona, w tym złota maska faraona. Po Muzuem Egipskim udajecie się na obiad wliczony w cenę wycieczki. Obiad jest w restauracji w pobliżu piramid, w formie stołu szwedzkiego. Napoje podczas obiadu są dodatkowo płatne. Po obiedzie udajecie się na zwiedzanie piramid w Gizie. Wielkie Piramidy, jeden z siedmiu cudów świata, włącznie z Wielką Piramidą Cheopsa, Średnią Piramidą Chephrena oraz Małą Piramidą Mykerinosa, a także Sfinksem. W międzyczasie chętne osoby mogą skorzystać z rejsu po Nilu. Ta atrakcja jest dodatkowo płatna 10$ od osoby. Turyści, którzy nie korzystają z rejsu czekają na pozostałych w autokarze. Jeśli jesteście w Kairze bardzo wcześnie, gdy Muzuem jest jeszcze zamknięte, rejs po Nilu jest pierwszym punktem wycieczki. Po zrealizowaniu całego programu wycieczki pora na powrót. Około północy jesteście w Hurghadzie, gdzie przesiadacie się do samochodu, który zabierze Was do hotelu w Marsa Alam. Na miejscu jesteście około drugiej – trzeciej w nocy. Dodatkowo płatne są napoje, napiwki, rejs łodzią motorową po Nilu – 10$, przejażdżka wielbłądem, koniem lub bryczką na panoramę przy piramidach – 10$
Morze Czerwone wycieczki sprawi, że Wasza podróż upłynie w przyjemnej atmosferze. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Kairu z Marsa Alam

Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada

Pytania i odpowiedzi dotyczące Marsa Alam do Kairu

Wycieczka do Kairu z Marsa Alam – czy warto?

Wycieczka do Kairu z Marsa Alam jest szczególnie polecana osobom, które podczas wakacji w Marsa Alam chciałyby zobaczyć piramidy i eksponaty muzealne ze starożytnego Egiptu w Muzeum Egipskim. Chociaż podróż autobusem trwa około ośmiu do dziewięciu godzin w jedną stronę, jeśli nie miałeś okazji zobaczyć piramid na żywo, naprawdę warto wybrać się do Kairu.

Czy podróż do Kairu odbywa się w czasie koronawirusa?

Tak. Podróż do Kairu pozostaje bez zmian. Jednak ze względu na małą liczbę turystów warto skontaktować się z nami, aby upewnić się, że są chętni na dany dzień

Czy podróż do Kairu jest bezpieczna?

Podczas każdej podróży do Kairu w autobusie towarzyszy ci policjant. My, jako organizatorzy wycieczki, jesteśmy zobowiązani do uzyskania zezwolenia policji turystycznej na zorganizowanie wycieczki. W przypadku sygnałów alarmowych policja nie wydaje zezwolenia. Do tej pory zdarzyło się to tylko kilka razy i za każdym razem było to związane z pogodą.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Z hoteli na terenie Marsa Alam odbieramy ok 22 a 23:30. Powrót z Kairu jest ok 2 - 3 w nocy. Po podaniu hotelu potwierdzimy dokładną godzinę wyjazdu.

Czy podczas wycieczki zwiedzamy stare czy nowe muzeum?

W programie wycieczki nadal znajduje się stare muzeum na placu Tahrir, w którym znajdują się m.in. skarby z grobowca Tutenchamona, w tym złota maska. Nowe muzeum jest nadal niedostępne dla grup zorganizowanych.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Marsa Alam do Kair i Luxor

Quady Hurghada po południu

Marsa Alam do Kair i Luxor

Marsa Alam do Kair i Luxor – Piramidy w Gizie to jeden z siedmiu cudów świata. Być w Egipcie i nie zobaczyć piramid? Około południa na wycieczce jest obiad w formie stołu szwedzkiego. Ten posiłek jest wliczony w cenę, ale napoje podczas całej wycieczki są dodatkowo płatne. Po obiedzie udajecie się do Gizy. Tam będziecie mieli okazję zobaczyć piramidy i Sfinksa. Podczas wycieczki dostępny jest rejs po Nilu (dodatkowo płatny 10$ od osoby). Korzystanie z rejsu nie jest obowiązkowe, ale turyści, którzy nie korzystają czekają na resztę grupy w autokarze. Na wycieczce odwiedzacie też perfumerię i fabrykę papirusów. Zarówno tam, jak i przy muzuem czy pod piramidami, zainteresowane osoby mogą kupić pamiątki. Podczas wycieczki nie jedziemy na targ. Powrót do hotelu w Hurghadzie około północy. Nocleg w hotelu macie opłacony. Cena zawiera też późną kolację w hotelu oraz suchy prowiant (breakfast box) na wycieczkę do Luksoru. – zwiedzanie Luksoru Około czwartej rano następnego dnia z hotelu odbiera Was autokar, którym jedziecie do Luxoru. W Luxorze jesteście około 9:30 rano. Zwiedzanie zaczynacie od świątyni Karnak. Następnie udajecie się na obiad przy Nilu. Kolejnym punktem programu są świątynia Hatszepsut, Dolina Królów, warsztawy alabastrowe oraz Kolosy Memnona. W Luksorze jest możliwość rejsu po Nilu na Wyspę Bananową, gdzie serwowany jest poczęstunek z przepysznych, dojrzewających na egipskim słońcu, owoców. Rejs jest dodatkowo płatny – 12$ od osoby. Turyści, którzy nie korzystają z rejsu czekają na resztę grupy w autokarze. Z Luksoru autokarem jedziecie do Safagi, skąd odbiera Was busik lub samochód osobowy, który zawozi Was do Waszego hotelu w Marsa Alam. Na miejscu jesteście około 22:00 – 23:00. Dodatkowo płatne są napoje, napiwki, rejs łodzią motorową po Nilu – 10$, przejażdżka wielbłądem, koniem lub bryczką na panoramę przy piramidach – 10$, wejście do środka piramidy, rejs na wyspę bananową $12 za osobę.
Morze Czerwone wycieczki sprawi że Twoja podróż będzie pełna wrażeń i niezapomnianych chwil. (Red Sea World Travel 😊)

Więcej zdjęć Wycieczki z Marsa Alam do Kairu i Luksoru

Wycieczki z Marsa Alam
Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada
Quad safari z Hurghada
Quady popołudniu z Hurghada
Quady popołudniu z Hurghada
Quady Hurghada po południu
Quady Hurghada po południu
Quady popołudniu z Hurghada
Quady Hurghada po południu

Pytania i odpowiedzi dotyczące wycieczki z Marsa Alam do Kairu i Luksoru?

Jak zarezerwować dwudniową wycieczkę do Kairu i Luksoru z Marsa Alam z noclegiem w Hurghadzie?

Aby zarezerwować wycieczkę należy przesłać 1. nazwę hotelu, 2. numer pokoju, 3. imiona i nazwiska wszystkich uczestników, 4. datę przyjazdu, 5. datę wyjazdu, 6. nazwę biura podróży, z którym przyjechaliśmy, 7 zdjęcie pierwszej strony paszportów, 8. zdjęcie wizy.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Wycieczkę zaczynamy od zwiedzania Kairu, więc z hoteli w Marsa Alam odbieramy w niedzielę, wtorki i piątki w godzinach 21:00-23:00. Odwiedzasz Kair w poniedziałki, środy i soboty, a Luksor we wtorki, czwartki i niedziele.

Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą / kartą / przelewem bankowym?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie wymiany i zaokrąglamy do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą.

Jaka jest cena 2-dniowej wycieczki do Kairu i Luksoru z Marsa Alam z noclegiem w Hurghadzie dla dzieci?

Dzieci do 6 lat jadą na wycieczkę za darmo. Dzieci między 6 a 12 lat płacą połowę ceny.

Dwudniowa wycieczka do Kairu i Luksoru z Marsa Alam z noclegiem w Hurghadzie – czy warto?

Jeśli wybierasz się do Marsa Alam na krótkie wakacje i chciałbyś zobaczyć najważniejsze zabytki starożytnego Egiptu, zdecydowanie warto! Dwudniowa wycieczka z noclegiem w Hurghadzie znacznie skraca czas podróży.

Red Sea World Travel - Hurghada Wycieczki

Chcesz wiedzieć więcej!

Uprzejmie prosimy o kontakt na stronie na Facebooku lub pod numerem WhatsApp, jeśli potrzebujesz jakichkolwiek szczegółów lub dodatkowych informacji, a także aby poznać najnowsze oferty i rabaty

 

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ

Copy Right Protection