Morze Czerwone wycieczki

Witamy na wycieczki fakultatywne nad Morze Czerwone z Hurghady i Marsa Alam, tutaj znajdziesz rzeczy do zrobienia podczas wycieczki i wiele przydatnych informacji o Wycieczki fakultatywne. Witamy, nasz drogi gościu.

Morze Czerwone - Hurghada Wycieczki

Morze Czerwone Wycieczki

Wyprawy nad Morze Czerwone to popularne wakacyjne destynacje dla turystów z całego świata. Morze Czerwone jest znane ze swoich pięknych plaż i ciepłych, turkusowych wód, a także z bogactwa raf koralowych, które są rajem dla nurków i snorklerów.

Wyprawy nad Morze Czerwone są szczególnie popularne w Egipcie, gdzie znajdują się turystyczne kurorty takie jak Hurghada i Sharm El Sheikh. W tych miejscach można znaleźć wiele hoteli i resortów, które oferują wszystko, od luksusowych spa po animacje i rozrywkę dla dzieci.

Innym popularnym kierunkiem wypraw nad Morze Czerwone jest Jordania, gdzie można zobaczyć starożytne miasta takie jak Petra i Wadi Rum, a także cieszyć się plażami i sportami wodnymi. W Izraelu, na północnym wybrzeżu Morza Czerwonego, znajdują się takie popularne kurorty jak Eilat i Netanya.

Podczas wypraw nad Morze Czerwone można uprawiać wiele sportów wodnych, takich jak nurkowanie, snorkelling, windsurfing i kitesurfing. Są one idealne dla osób szukających aktywnego wypoczynku na plaży. Można też pozwiedzać i poznać lokalną kulturę i historię, odwiedzając takie miejsca jak starożytne miasta i muzea.

Niezależnie od tego, czy wyprawa nad Morze Czerwone jest wakacyjnym wypoczynkiem, czy też aktywnym urlopem, z pewnością będzie to niezapomniane doświadczenie pełne słonecznych dni, pięknych plaż i ciepłych wód. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają wypoczynku i relaksu, jak również dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić swój czas.

 
 
 
Morze Czerwone wycieczki

Wycieczki z Hurghady (Atrakcje)

Hurghada jest najbardziej znanym kurortem nadmorskim w Egipcie i jest domem dla najlepszych odcinków wybrzeża Morza Czerwonego, najlepszych hoteli, wielu wycieczek fakultatywnych i najlepszych miejsc do nurkowania.

Tak, wycieczki z Hurghady mogą być jedną z najlepszych przygód, jakie kiedykolwiek przeżyjesz, a także wspaniałe kurorty w całym mieście. Plaże rozciągające się na wybrzeżu Morza Czerwonego w Egipcie są w wielu miejscach absolutnie piękne.
Na morzu ciepłe wody Hurghady są krystalicznie czyste i tętnią życiem morskim.

Możesz poleniuchować na białych piaskach i cieszyć się prostym wakacyjnym życiem w nadmorskim kurorcie all inclusive. Możesz też nauczyć się nurkować, możesz zająć się wrakami głęboko pod wodą.

i nie zapomnij o pięknej Orange Bay i cudownej Rajskiej Wyspie, wycieczki fakultatywne z Hurghady na te dwie wyspy będą dokładnie tym, czego szukasz.

Możesz także wyruszyć na pustynię na quadach i na safari.
Jest wiele do przeżycia i zainspirowania twoich Hurghada Wycieczki, w Red Sea World Travel. Jesteśmy tutaj, aby spełnić wszystkie twoje marzenia o Wycieczki z Hurghady.

Wycieczki z Hurghady.
hurghada wycieczki po polsku

Najlepsze rzeczy do zrobienia, gdy myślisz o Wycieczki fakultatywne z Hurghady

Najlepsze rzeczy do zrobienia, gdy myślisz o Wycieczki fakultatywne z Hurghady

Plaże są zawsze jedną z najlepszych rzeczy do zrobienia w Hurghadzie, ponieważ w końcu jest to najlepszy kurort nadmorski.
Hurghada wyrosła z sennej małej wioski rybackiej w centrum turystyczne nad Morzem Czerwonym, ponieważ wzdłuż całego wybrzeża można znaleźć długie połacie wspaniałych białych piasków. dlatego wszyscy turyści wolą wycieczki z Hurghady.

można również odwiedzić piękne Wyspy Giftun. Ta niewielka grupa przybrzeżnych wysp, położona w odległości krótkiej przejażdżki łodzią od przystani, jest prawdopodobnie najbardziej spektakularną cechą przyrodniczą w okolicy.

Surowe wyspy otoczone są krystalicznie czystą wodą, która w jasnym słońcu mieni się turkusem. Możesz wypoczywać na plaży, wędrować po skalistych płaskowyżach i nurkować z rafami koralowymi.

Możesz dołączyć do naszych zorganizowanych wycieczek z Hurghady, które zabiorą Cię we wszystkie te cudowne miejsca, z najlepszym polsku przewodnik turystyczny przewodnikiem, naszymi wysokiej jakości usługami i oczywiście w najniższych cenach.
Z Red Sea World Travel – otrzymasz najlepsze w historii wycieczki fakultatywne z Hurghady.

Szukasz wycieczeki z Hurghady do Kairu i Luksoru?

Kiedy myślisz o wyjeździe do Egiptu, zwłaszcza Wycieczki z Hurghady, najlepszą rzeczą, jaką możesz sobie wyobrazić, jest przyjemna wycieczka do Kair i Luksoru. Gdzie w Kairze znajdziesz piramidy, Sfinksa, Muzeum Egipskie i Stary Kair.
Z drugiej strony, gdy jedziesz do Luksoru, malownicze widoki przenoszą Cię od starożytnych cywilizacji do świata starożytnych Egipcjan i czasów faraonów (Dolina Królów – Świątynia Karnak – i Królowa Hatszepsut.

Luksor, największe na świecie muzeum na świeżym powietrzu, ma oszałamiającą architekturę, bogatą historię starożytnego Egiptu i grobowce wielu znaczących faraonów tego kraju. Spacer po ruinach i grobowcach faraonów w Luksorze jest jak cofanie się o tysiące lat w czasie.

Tak więc rozważając Wycieczki fakultatywne z Hurghady. Kair i Luksoru należą do najpiękniejszych, ekscytujących i zabawnych. w Kairze znajdujesz historię, która wciąga cię w wszystkie historie z przeszłości, stoisz przed jednym z siedmiu starożytnych cudów świata i naprawdę cieszysz się wspaniałą atmosferą nad wielkim Nilem.

Jeśli chcesz podążać spokojną trasą i zobaczyć wszystkie zabytki, a także spędzić trochę czasu na balonie lub rejsie po Nilu, rozważ spędzenie najlepszych Wycieczki z Hurghady z naszym biurem podróży (Red Sea World Travel) na wycieczki fakultatywne z Hurghady i Maras Alam – Egipt.

Marsa Alam - wycieczki z Hurghady
Hurghada wycieczki do przyjaznego miasta Asuan

Hurghada wycieczki do przyjaznego miasta Asuan

Rozłożone wzdłuż brzegów Nilu Asuan jest spokojnym i przyjaznym miastem, które zapewnia spokojne odosobnienie. gdy wybierzesz wycieczki fakultatywne z Hurghady. Asuan jeden z najlepszych wyborów.

Niegdyś brama starożytnego Egiptu do Afryki, jest to idealna baza wypadowa do zwiedzania świątyń, zabytków i innych atrakcji turystycznych w południowych krańcach Górnego Egiptu oraz wyraźnie odmiennej kultury nubijskiej tego obszaru.

Z Hurghady do Asuanu. możesz zobaczyć najbliższe miasto do kolosalnych świątyń Ramzesa II Abu Simbel, świątyni na wyspie Philae i świątyni nad Nilem w Kom Ombo, jest wiele rzeczy do zrobienia w odległości jednodniowej wycieczki.

Wielu turystów lubi wycieczki z Hurghady do Asuanu, ponieważ chcą odkryć uroki Asuanu, wskakując na pokład feluki (tradycyjnej żaglówki) i oglądać miasto z wodnistej autostrady, która niegdyś czyniła Asuan ważnym punktem handlowym.

To wszystko jest niesamowicie fotogeniczne, szczególnie o zachodzie słońca, kiedy setki feluk pływających późno pływają do wody, a rzeka mieni się w zachodzącym słońcu. Dla zapalonych fotografów Asuan jest jednym z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Egipcie do uchwycenia klasycznej scenerii Nilu.

Dowiedz się, dlaczego najbardziej wysunięte na południe miasto nad Nilem w Egipcie powinno być twoim wyborem, gdy myślisz o Wycieczki fakultatywne z Hurghady. i pozwól nam Red Sea World Travel zająć się wszystkim za Ciebie.bie.

Stary Kair + Piramidy z Hurghady
Quad safari popołudniu z Hurghada
Quad safari popołudniu z Hurghada
Quad safari popołudniu z Hurghada
Stary Kair + Piramidy z Hurghady
Stary Kair + Piramidy z Hurghady

Wycieczki z Marsa Alam

Marsa Alam - Dlaczego?

Jeśli wybierzesz wycieczki z Marsa Alam, znacznie bardziej wyluzowane niż jakiekolwiek inne plaże Morza Czerwonego, Marsa Alam oferuje dziewicze życie morskie dla płetwonurków i podwodny świat, obsługę w stylu europejskim, wycieczki na pustynię i pobliski Park Narodowy Wadi El Gemal. I oczywiście są też krowy morskie dugong.

Będąc domem jednej z najstarszych starożytnych cywilizacji na świecie, Egipt jest tajemniczym i fascynującym celem podróży, który powinien znaleźć się w Twoich wycieczki fakultatywne. Piramidy, świątynie i grobowce to jednak dopiero początek – Marsa Alam to także plaża granicząca z Morzem Czerwonym. Położone na zachodnim brzegu Morza Czerwonego miasto Marsa Alam oferuje mniej zatłoczoną alternatywę dla Sharm el-Sheikh i Hurghady.

Nie tak dawno Marsa Alam była małą wioską rybacką, której jedynymi turystami byli nurkowie. Jednak w ostatnich latach stał się obiecującym ośrodkiem wypoczynkowym w europejskim stylu. wielu turystów preferuje wycieczki fakultatywne Marsa Alam. jedno z najlepszych miast Morza Czerwonego.

W dużej mierze dzięki swojemu odległemu położeniu podwodny świat Marsa Alam jest bardziej dziki i obecnie mniej dotknięty turystyką – prawdziwy raj dla nurków i snorkelerów.

Tutaj! My w (Red Sea World Travel) zapraszamy do skorzystania z wielu naszych Marsa Alam wycieczki fakultatywne. Obiecujemy, że będziesz bardzo zadowolony i będziesz miał niezapomniane wspomnienia.

marsa alam
Marsa Alam Wycieczki fakultatywne - Abu Dabbab

Marsa Alam Wycieczki fakultatywne - Abu Dabbab Cudowna wycieczka

Kiedy myślisz o wycieczki fakultatywne Marsa Alam, jedną z najlepszych wycieczek jest wizyta w Abu Dabbab. Plaża Abu Dabbab to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych plaż z białym piaskiem w pięknym Marsa Alam. Plaża Abu Dabbab jest dobrze znana jako Plaża Żółwi, ponieważ wiele żółwi morskich przyjeżdża co roku, aby złożyć jaja na białym piasku tej plaży.
Ponadto, gdy wspominamy o wycieczki fakultatywne Marsa Alam, wielu turystów wybiera Abu Dabab, aby zobaczyć Dugong i nurkować, aby zobaczyć go w czystych wodach Marsa Alam w Abu Dabab. gdzie podczas nurkowania można zobaczyć bogate życie mariny wokół koralowców.

Odwiedź plażę Abu Dabbab kiedy myślisz o wycieczki fakultatywne Marsa Alam i spędź niezapomniany dzień na plaży ze swoimi bliskimi.
Możesz na nas liczyć w Red Sea World Travel. ponieważ mamy duże doświadczenie w różnego rodzaju wycieczkach fakultatywnych, szczególnie w Marsa Alam wycieczki. Dzięki ponad 22-letniemu doświadczeniu w branży turystycznej zapewniamy Państwu polskojęzyczny przewodnik turystyczny. oraz wszelkiego rodzaju wysokiej jakości żywność i usługi. Zawsze czekamy na Ciebie i cieszymy się, że możemy służyć Ci na najwyższym poziomie.

Wycieczki z Marsa Alam - Jakie są najlepsze wycieczki?

Jeśli chcesz wybrać wycieczki z Marsa Alam, zawsze powinieneś pomyśleć o wycieczki do Kairu i Luksoru.
Te podróże przeniosą Cię do innego świata splendoru i współistnienia z bardzo starożytną cywilizacją. Piramidy zachwycą Cię swoją wielką chwałą. Będziesz cieszyć się robieniem najpiękniejszych zdjęć ze Sphinxem. I nie zapomnij o wielkim Nilu i Muzeum Egipskim, które obejmuje mumie starożytnych królów i królowych Egiptu.

A co ze Stary Kair i Chanem El Khalili? Większość odwiedzających, którzy chcą zarezerwować wycieczki z Marsa Alam, widzi, że wycieczki do Kairu i Luksoru to wehikuł czasu, który przenosi ich w tę oszałamiającą epokę, jednocześnie ciesząc się wspaniałymi popularnymi posiłkami, piękną ciepłą atmosferą i świeżym powietrzem.

A kiedy mówimy o Marsa Mlam wycieczki fakultatywne, nie sposób nie wspomnieć o wielkim mieście Luksor, gdzie można zobaczyć świątynię Karnak, świątynię Hatszepsut, Dolinę Królów i wiele pozostałości po siedmiotysięcznej cywilizacji.

Lokalizacja Marsa Alam jest strategiczna w stosunku do Kairu i Luksoru, ponieważ uważa się, że jest blisko obu miast, a także istnieje zunifikowana wycieczka, która łączy razem podróż Kairu i Luksoru. Ta podróż jest uważana za jedną z najlepszych Wycieczki z Marsa Alam.
W Red Sea World Travel, służyliśmy wielu wspaniałym gościom i turystom, zapewniając wycieczki z Marsa Alam do Kairu i Luksoru w jednym pakiecie.
Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy wybierasz wycieczki z Marsa Alam.

Wycieczki z Marsa Alam - marsa alam
#Wycieczki-z-Marsa-Alam-do-Luksoru

Wycieczki Fakultatywne Marsa Alam - najbardziej wysunięty na południe Egiptu (Asuan)

Asuan, położony przy pierwszej katarakcie Nilu, (prawie 343 km) na południe od Marsa Alam, jest najbardziej wysuniętym na południe miastem Egiptu i stanowił granicę starożytnego miasta.
Nie możesz przegapić wspaniałej wycieczki po Asuanie, gdy zostaną Ci przedstawione wycieczki fakultatywne Marsa Alam. Dzięki położeniu w południowym Egipcie przy pierwszej katarakcie Nilu miasto Asuan było strategicznie ważne w całej legendarnej historii kraju. Będąc domem dla starożytnego Egiptu, kamieniołomów, z których wybudowano słynne na całym świecie piramidy, oraz rynków, na których handlowano złotem, drewnem i przyprawami, jest to niewątpliwie miasto z wieloma historiami do opowiedzenia.
Oprócz fascynującej historii Asuan pozostaje do dziś tętniącym życiem centrum handlowym i turystycznym. Jednym z powodów tego są słynne Tamy. które miały znaczący wpływ na rozwój gospodarczy i kulturalny Egiptu i które są często uwzględniane w wycieczkach po zabytkach miasta. Zawsze widzimy, że wielu naszych wspaniałych gości i turystów chce wybrać się na wycieczkę do Asuanu poprzez listę Wycieczki z Marsa Alam.
Asuan jest także miejscem starożytnych kamieniołomów, z których powstały piramidy, posągi i inne pomniki, a jednym z głównych punktów każdej wycieczki do miasta jest odwiedzenie Niedokończonego Obelisku, wciąż częściowo przytwierdzonego do skały, z której był budowany. wyrzeźbiony 3500 lat temu. Podobnie jak wycieczki z Marsa Alam do Kairu i Luksoru, wycieczki fakultatywne z Marsa Alam do Asuanu należą do najwspanialszych wycieczki, można doświadczyć wspaniałego wypoczynku, niezapomnianych wspomnień i zawsze wesołej atmosfery.
Witamy w Red Sea World TravelWycieczki z Marsa Alam do Cudownego Asuanu.

wycieczki Parasailing Hurghada
wycieczki Parasailing Hurghada
wycieczki Glass Boat Hurghada
wycieczki Glass Boat Hurghada
wycieczki Parasailing Hurghada
wycieczki Parasailing Hurghada

Red Sea World Travel - Hurghada Wycieczki

Chcesz wiedzieć więcej!

Uprzejmie prosimy o kontakt na stronie na Facebooku lub pod numerem WhatsApp, jeśli potrzebujesz jakichkolwiek szczegółów lub dodatkowych informacji, a także aby poznać najnowsze oferty i rabaty

 

ZAREZERWUJ PODRÓŻ JUŻ TERAZ